gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Defne'ye kocasının son vedası!!

Konu, 'Magazin' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

merve terim kaç yaşında merve terim kaç doğumlu 'Gözün arkada kalmasın, Can Kılıç aslanlar gibi büyüyecek'

Gerçekten çok ani bi ölüm ve ciddi anlamda herkes üzüldü.Herkesin evinin bi köşesindeydi DEFNE JOYFOSTER.O samimi harektleri,hayata bağlılığı.Dans yarışmasında bi röportajını hatırlıyorum,hayatı hesapsız yaşıyorum demişti.Gerçekten hesapsız yaşadı Defne!!Hesap yapmış olsaydı erkenden gitmezdi belki ardında dünyalar güzeli oğlunu bırakarak.Hayat bu ya,vakti geldiğinde ne defneler gidicek,ne çocuklar gözü yaşlı "Annem" diye haykırıcak annesinin ardından.Hepimiz birilerini kaybettik hayatımızda.Mesela benim canım babam gitti daha dün gibi.Defne'nin haberinden çenem düştü benim kusuruma bakmayın emi..Neyse vurgulamak istediğim şu ki;bişeylerin kıymetini kaybettikten sonra anlamayalım,gittikten sonra bilinmesin sevdiklerimizin kıymeti..Çünkü hiç bir anlamı yok gidince...Mekanın cennet,Ruhun Şad olsun DEFNE!! GÜLE GÜLE
    Defne'nin tabutuna annesinin göğsünde taşıyarak getirdiği kırmızı renkli, çiçekli bir yazma örtüldü. Mezara da Foster'ın küçük oğlu Can'ın oyuncak arabası konuldu.
    Foster'ın eşi İlker Yasin Solmaz'ı bir an olsun yalnız bırakmayan yakın dostu, oyuncu Arda Esen yaşadıklarını Milliyet'e anlattı.
    Solmaz'ın çok kızgın olduğu yönündeki iddiaları yalanlayan Esen, "Yasin eşine karşı en ufak bir öfke duymuyor. Morgda onunla vedalaşma anını ölene kadar unutamam. Eşiyle müthiş bir aşkla vedalaştı. Eşine sarılıp 'Gözün arkada kalmasın, Can Kılıç aslanlar gibi büyüyecek' dedi. Yasin eşinin ölümüne neden olan biri varsa da gerekli hukuk savaşını vereceğini söylüyor" diye konuştu.
    Adli tıp ön raporu dün açıklanmış ve Defne Joy Foster'ın kanında uyuşturucu madde bulunmadığı belirtilmişti.
    Ayrıca raporda Defne Joy Foster'ın, doğrudan solunum yetmezliği şüphesiyle hayatını kaybettiği belirtildi. Raporda, Foster'in vücudunda herhangi bir darp izine rastlanmadığı da yer aldı... [​IMG] Ne güzel bir kare imiş değil mi...

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    can kılıç annesiz kaldı allah rahmet eylesin defne

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    insanın ne olacağı belli değil işte her gece uyurken sank, sabah kalkamayacağm gibi tövbeler eder dualar okur öyle uyuya kalırım yazık oldu defneyede işte ölümde ne zzaman geldi bi anda

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    dün izlerken çok duygulanmıstım ...

5. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    valla tatlm üzülmemek elde değil.Allah gecinden versin valla

6. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Çok üzüldüm ben ya :uhu:

7. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Valla bacım hep üzüldk gerçekten:(:(

Defne'ye kocasının son vedası!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vedasız ayrılığıma son bir veda

Vedasız ayrılığıma son bir veda

. . Kızma bana ne olur. Ya da kızarsan kız ama öyle. Evet, seviyorum seni. Hem de hiç korkmadan, çıkarsız, hesapsız, karşılık beklemeden her zamanki gibi en derinden gelen bir seslenişle söylüyorum… Seni seviyorum. Canımı iste hiç düşünmeden vereyim avuçlarına. Gel kopar kolumu, bacağımı sesim bile çıkmaz inan… Ama… Gerçekler bırakmıyor dimi yakamızı. Ne kadar silkinirsek silkinelim...
  2. Kardelen vedası !

Kardelen vedası !

Kardelen vedası ! Saylan'ın kurucusu olduğu Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin kız çoçuklarını okula göndermek için yürüttüğü Kardelenler Projesi'ne büyük destek veren Sezen Aksu, Türkan Hoca'ya bir mektupla veda etti. İşte Sezen Aksu'nun mektubu: "Türkan Saylan Hoca'nın ardından... Sevgili Türkan Hocam, Bu gidişiniz insana elinde olmadan bir burukluk, bir öksüzlük duygusu yaşatıyor...
  3. Vedasız ayrılık

Vedasız ayrılık

Vedasız ayrılık Seni seviyorum. Kızma bana ne olur. Ya da kızarsan kız ama öyle. Evet, seviyorum seni. Hem de hiç korkmadan, çıkarsız, hesapsız, karşılık beklemeden her zamanki gibi en derinden gelen bir seslenişle söylüyorum… Seni seviyorum. Canımı iste hiç düşünmeden vereyim avuçlarına. Gel kopar kolumu, bacağımı sesim bile çıkmaz inan… Ama… Gerçekler...
  4. Mehmet Ali Birand 'ın Son Vedası ...

Mehmet Ali Birand 'ın Son Vedası ...

Bu konu; Mehmet Ali Birand 'ın Son Vedası haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların en renkli ve başarılı anchormanlerinden Mehmet Ali Birand bugün hayatını kaybetti. Gazetecilik hayatında kazandığı sayısız başarının yanında haber sunarken imza attığı gaflarla da son derece sempatik bir görüntü çizen Birand 'ın 15 Ocak Salı günü ana haber bülteninde yaptığı son...

Sayfayı Paylaş