gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Değer misin ki..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Değer misin ki.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ciro mu, piyasa değeri mi

Ciro mu, piyasa değeri mi

Capital Dergisi, dünyada ve Türkiye’de zaman zaman gündeme gelen, ’şirketlerde başarıyı ciro artışıyla mı, piyasa değeri büyümesiyle mi ölçelim’ tartışması açtı. Eskiden şirketlerde başarı için ciro ve kárlılığa bakılırken, şimdilerde piyasa değerinin de öne çıkmaya başladığı tartışılıyor. DÜNYANIN dev şirketlerinin ciro ve piyasa değeri açısından farklı sıralarda yer alması, iş dünyasında...
  2. Sezen Aksu - Değer Mi Hiç

Sezen Aksu - Değer Mi Hiç

Bir rüya görür gibi Seninle bulutlara uçtuğumda Bir ateş yakar beni Sevginle tutuştuğumu sanırdım Yağmur olup damla damla Öperdim öperdim dudaklarından Bir nehir gibi cağlar Akardım akardım damarlarından Değer mi hiç değer mi hiç Değer mi değer mi değer mi söyle Bir rüya ömür boyu Sürer mi sürer mi sürer mi böyle Değer canım değer elbet Değer bir tanem aşk için her şeye Ne hayal...
  3. Mustafa Filmi İzlemeye değer mi

Mustafa Filmi İzlemeye değer mi

MANİSA REKOR KIRACAK 29 EKİM’DE VİZYONA GİRECEK “MUSTAFA” FİLMİ MERAKLA BEKLENİYOR. YENİ ASIR GAZETESİNDEKİ HABERE GÖRE, EGE’NİN BİR ÇOK İLİNDE SİNEMA BİLETLERİ HAFTALAR ÖNCESİNDEN TÜKENDİ... 22 Ekim Çarşamba tarihli Yeni Asır gazetesinin magazin eki Sarmaşık’ta yer alan Hacer Önoğlu imzalı habere göre, 29 Ekim’de tüm Ege “Mustafa”yı izleyecek. Haberin detayları söyle... Gazeteci Can...
  4. Bitanem,değer miydi? Değdi mi?

Bitanem,değer miydi? Değdi mi?

Meleklerime duygu yüklü bir yazı daha.Yazanın emeğine yüreğine sağlık:) BİTANEM, DEĞER MİYDİ? DEĞDİ Mİ? Gece oldu yine, yalnızlık hırkamı giydim bekliyorum. Anılar masanın üzerinde duruyor mavi kaplı defterimin atında, ağlıyor kelimeler kalemimden dökülen her hatıraya. Ay parlak hiç olmadığı kadar aydınlık bir yüzüm var şimdi oturduğum koltuğumdan bana bakan Ay'a el sallıyorum, gülmek...
  5. Mavi Gözlülerin Nazarı Değer mi?

Mavi Gözlülerin Nazarı Değer mi?

kimlerin nazarı değer, mavi gözlerin nazarı, nazar hakkında Halk arasında mavi gözlü kimselerin nazarının değdiği söylenir ve bu inanış oldukça yaygındır. Bilimsel araştırmaların da bunun doğruluğunu söylüyor. Haber ile ilgili detaylar ise şöyle; Nazar üzerine yazılmış şarkılar, şiirler, zamanında yaşanmışlıklarla dilimize girmiş atasözleri saymakla bitmez. Nazar göz değmesi desek de...

Sayfayı Paylaş