gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Değer verilmek

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kişiye değer verilmesi itibar kaybına delalet eder

Değer verilmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değer

Değer

Rüyasında bir şeye değer biçen kimse, bir yakınıyla ilgili karar vermek zorunda kalır.
  2. DeĞer

DeĞer

DEĞER (Value) : Bir nesnenin maddi ya da parasal karşılığı, değişim ortamı ya da benzeri bir standarda göre tahmin edilebilen miktar; ayrıca, nesnenin gerçek ya da olması gereken kıymetine, YARARLIK'ına ya da önemine göre göreceli statüsü. Felsefe, hukuk, işletme, matematik, dilbilim, psikolinguistik, resim, müzik, sibernetik, televizyon gibi alanlarda "değer" sözcüğü değişik...
  3. verilmekten yıpranan cevaplardayım

verilmekten yıpranan cevaplardayım

Sana anlattıklarım neleri susuyor bir bilsen Ve anlatmadıklarım neleri söylüyor Ya verilmekten yıpranan cevaplardayım Ya sorulmamaktan solan sorularda Sen ıslatmasını bilmeyen bir yağmur oldun her akşam Ben ıslanmasını bilmeyen ahmak Bu yüzden aşık olamadık sırılsıklam Pimi çekilmiş coğrafyalarda Zaman ayarlı bir aşkın en tesirsiz parçasıydım Ve ben günah şeridinde hatalı...
  4. Üç Değer...!

Üç Değer...!

Yaşamda bir kez gitti mi dönmeyen üç değer: Zaman, sözcükler, fırsat.......... Yaşamda hiç bir zaman yitirilmemesi gereken üç deger: Barış, umut, dürüstlük.......... Yaşamda, üzerinde yüksenilen üç dayanak: Sevgi, kendine güven, dostluklar.......... Yaşamda sürekliliğine güvenilmeyen üç deger: Başarı, sağlik, zenginlik............. Yaşamda kişiyi geliştiren üç deger: Çok çalışma,...
  5. değerini bilmek

değerini bilmek

Vaktiyle ergin bir şeyh, yıllarca yanında yetiştirdiği müridini imtihan etmek ister. Onun eline iri bir pırlanta verip: “Oğlum” der “Bunu al, önüne gelen esnafa göster, kaç para verdiklerini sor, en sonra da kuyumcuya göster. Hiç kimseye satmadan sadece fiyatlarını ve ne dediklerini öğren, gel bana bildir. ” Mürit elinde pırlanta bir bakkal dükkanına girer ve “Şunu alır mısınız?” diye sorar...

Sayfayı Paylaş