gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Değeri bilinesi tüm kadınlara

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim ben bu yazıyı okuduğumda bayıldım.Bence sizde okuyun ve aklınızda olsun.Bir erkek size nasıl bir erkek istersin die sorarsa ya bu yazıyı okutun yada anlatın:):):)Buyrunuz canlarım...
    Bir konuşma sırasında adamın biri kadının birine sormuş:
    "Nasıl bir erkek arıyorsun?"
    Kadın bir süre sessiz kaldıktan sonra adamın gözlerinin içine bakarak sormuş: "Gerçekten bilmek istiyor musun?"
    Adam biraz isteksiz "Evet" demiş.
    Ve kadın başlamış anlatmaya...
    "Bugün ve bu yasta bir kadın olarak bir erkeğe onun benim için benim kendime yapabileceğimden fazla ne yapabileceğini soracak konumdayım. Kendi masraflarımı karşılayabiliyorum; bir erkeğin yada bir başka kadının yardımına gerek duymadan evimi idare ediyorum.Böyle olunca "Sen masaya ne koyuyorsun?" sorusunu sorma konumundayım.
    Adam kadına bakmış. Paradan söz ettiğini düşünüyormuş.
    Kadın hemen bu düşünceyi düzeltmiş: "Sözünü ettiğim para değil. Ondan öte bir şey istiyorum. Hayatin her alanında mükemmeliyeti arayan bir erkeğe ihtiyacım var."
    Adam arkasına yaslanıp kollarını kavuşturarak kadından biraz daha açıklama istemiş.
    Kadın başlamış anlatmağa:
    Kendini zihnen mükemmelleştirmeye çalışan birini istiyorum çünkü sohbet ve zihnen uyarılma arıyorum. Basit bir adama ihtiyacım yok.
    Ruhen mükemmelleşmeye çalışan birini arıyorum çünkü dengesiz bir birleşmeye ihtiyacım yok.
    İnananlarla inanmayanların bir araya gelmesi felakete yol açar.
    Bir kadın olarak yaşadıklarımı anlayacak kadar duyarlı ayağımı sağlam basmamı sağlayacak kadar güçlü bir erkek arıyorum.
    Saygı duyabileceğim birini arıyorum. Ona boyun eğmem için onu saymam gerekir.
    Kendi isini yürütemeyen adama boyun eğemem.
    Boyun eğme konusunda sorunum yok... yeter ki buna değer biri olsun.
    Tanrı kadını erkeğe es ve yardımcı olarak yaratmış. Kendine yardim edemeyen adama ben yardim edemem."
    Kadın aklından geçenleri böyle döküverdikten sonra adama bakmış.
    Adam yüzünde şaşkın bir ifadeyle otura kalmış:

"Çok fazla istiyorsun." demiş.

"Değerim çok fazla." diye yanıtlamış kadın.

Değeri çok fazla olan bütün kadınlara......

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    süperdi gercekten bayıldım kadınlar tabiki çok degerli herzaman :) tesekkürler canım

Değeri bilinesi tüm kadınlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüm zamanlarda kadınlar

tüm zamanlarda kadınlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. TÜM KADINLAR baksın

TÜM KADINLAR baksın

Anneler, kızlar, kız kardeşler, hala ve teyzeler, arkadaşlar vs. Kasım ayında , nadir rastlanan bir çeşit meme kanseri bulundu. Bir bayanın göğsünde bir isiilik gelişti. Doktoru mamagrofisi temiz olduğu için antibiyotikle enfeksiyonu tedavi etti. İki kontrolden sonra isilik kötüye gitmeye başladı. Doktoru bir mamografi daha istedi. Bu sefer bir kitle görünüyordu. Biyopside hızlı...
  3. tüm kadınlar modacıdır

tüm kadınlar modacıdır

Moda dergileri ve vitrinler, modada yaşanan son gelişmeleri, son trendleri ayağımıza kadar getiriyor. Ama o modelleri, o tarzları alıp birebir uygulayan çok fazla insan da yok. Çünkü aslında hepimiz kendi özgün tarzımızı yaratıyoruz. Dergiler, gazeteler, reklamlar, mağaza vitrinleri... Hepsi bizi modanın son akımlarından haberdar etmek için çalışıp didiniyor. Peki kaçımız dergileri süsleyen o...
  4. tüm değerli kadınlara!!!

tüm değerli kadınlara!!!

Bir konusma sirasinda adamin biri kadinin birine sormus: 'Nasil bir erkek ariyorsun?' Kadin bir süre sessiz kaldiktan sonra adamin gözlerinin içine bakarak sormus: 'Gerçekten bilmek istiyor musun?' Adam biraz isteksiz, 'Evet' demis. Ve kadin baslamis anlatmaga... 'Bugün ve bu yasta bir kadin olarak, bir erkege onun benim için benim kendime yapabilecegimden fazla ne yapabilecegini soracak...
  5. değerini bilen bütün kadınlara

değerini bilen bütün kadınlara

Bütün kadınlar değerlidir,ama pek azı değerinin farkındadır...Değerimizi bilmek,bilmeyenlere de bildirmek gerektiğini düşünüyorum:) Bir konusma sirasinda adamin biri kadinin birine sormus: 'Nasil bir erkek ariyorsun?' Kadin bir süre sessiz kaldiktan sonra adamin gözlerinin içine bakarak sormus: 'Gerçekten bilmek istiyor musun?' Adam biraz isteksiz, 'Evet' demis. Ve kadin baslamis...

Sayfayı Paylaş