gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Değişik 2012 Nişan Davetiye Yazıları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nişan Davetiye Yazıları 2012 Nişan Davetiye Yazıları

Daha önce sizlere 2012 düğün davetiyesi örnekleri sunmuştuk. Şimdi ise evliliğe giden ilk adım olan nişan merasimi için çok hoş ve değişik 2012 nişan davetiye yazıları metin örnekleri sunuyor ve bizden bu konuda yardım ve öneri isteyen tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz.

- Gidiyoruz mutlu bir geleceğe
    Gün değil – Ay değil – Yıl değil
    Bir ömür boyu beraberliğe
    Tutuştuk el ele
    Sesleniyoruz bekar gençlere
    En mutlu şey evlilik diye
    Bekliyoruz sizleri de Düğün (Nişan) merasimine

Geleceğe dogru atacakları
    Bu ilk adımı beraberce yürümek
    Ve mutluluğu paylaşmak üzere
    Sizlerle birlikte olmaktan
    mutluluk duyarlar.

Kader tanıştırdı bizi
    Çok seviyoruz birbirimizi
    Dağlar girse aramıza ayıramaz ikimizi
    Bekliyoruz sizleri
    Unutmayın bizleri
    Bu mutlu günümüze
    Bekliyoruz hepinizi

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi
    umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız
    bu günde sizlerle birlikte olmaktan
    mutluluk duyacağız.

Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak
    Bir ömür bulduk, fikirlerimizi paylaşacak
    Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak
    Kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak
    Bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak
    Düğünümüze katılırsanız, mutluluğumuz sonsuz olacak.

Değişik 2012 Nişan Davetiye Yazıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün Nişan davetiye sözleri

Düğün Nişan davetiye sözleri

davetiye yazı örnekleri davetiye metin örnekleri nişan nişan metinleri metinleri düğün öncesi bir heyecan sarar insanı ki bu çok hoş bir heyecan olmalı:):)ve davetiye seçimine karar verirsiniz ama davetiye metninde ne yazılacağı konusuna sıra gelince tıkanır kalırsınız:):) işte size düğün yada nişan davetiyelerinizde kullanabileceğiniz davetiye metin örnekleri.ALLAH bir yastıkta kocatsın sizi...
  2. Değişik Davetiye Modelleri 2012

Değişik Davetiye Modelleri 2012

davetiye modelleri 2012 davetiye örnekleri davetiye modelleri ve fiyatları En özel günününzün kısa bir özeti ve daveti olan davetiyeler, kimisine göre gereksizdir ama aslında o günün güzel de bir hatırası olarak herkesçe saklanabilir melekler .:hıms: Eskiden amacına uygun olarak insanları düğüne çağırmak maksadıyla kullanılan düğün davetiyeleri, çeşit çeşit şekilleri ve birbirinden ilginç...
  3. Dini davetiye sözleri 2012

Dini davetiye sözleri 2012

dini davetiye metinleri dini davetiye yazıları dini düğün davetiye sözleri Düğün davetiyemin sözleri dini olsun istiyorum diyenler, işte size yılın en güzel ve anlamlı dini düğün davetiye sözleri :) Sizleri şimdiden tebrik ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Hadi şimdi buyrun islami düğün davetiye sözleri örneklerimize Melek'ler:) Allah (CC)'ın emri Sevgili Peygamberimiz...
  4. Nişan Davetiye Yazıları 2012 örnekleri istiyorum

Nişan Davetiye Yazıları 2012 örnekleri istiyorum

Çok yakında iki yıldır sevdiğim insanla nihayet nişanlanıyoruz ama nişan davetiyemiz de hala kararsız kaldık sizden bize yardımcı olmanızı ve Nişan Davetiye Yazıları 2012 örnekleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. 2012 Nişan Davetiye Örnekleri de paylaşın lütfen

2012 Nişan Davetiye Örnekleri de paylaşın lütfen

Merhaba sitenizde yılın gelinlik modellerini ve düğün konularını hep açıyorsunuz düğün davetiyelerini de gördüm ama sizden ben 2012 Nişan Davetiye Örnekleri istiyorum:)

Sayfayı Paylaş