Değişik Avizeler

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Değişik Avizeler
değişik avizeler modern avize modelleri istanbul taşlı avize modelleri değişik avizeler
Meleklerim ev için aydınlatma çok önemlidir özellikle eşyalarınızın rengine stiline uygun avizelerle eviniz çok daha şık bir görünüm kazanır :) Sizin için seçtiğim avizelerde birbirinden şık birlikte bakalım :):)

avize-6367.jpg

avize1-3714.jpg

avize2-2804.jpg

avize3-5965.jpg

avize4-9590.jpg

avize6-6420.jpg

avize5-9486.jpg

Cevap: Değişik Avizeler

Eskilerde kaldığı üzere kristal taşlı dökümlü avizeler kadınların gönlündeki yerini artık metal - cam işbirliğindeki modern tasarımlı avize modellerine bıraktı. Bundan şikayetçi değilim elbette, ben de evimde modern çizimli aydınlatmaları kullanmayı seviyorum. Tabii ki tek yaşadığım sıkıntı; sürekli taşındığımız için, hassas modellerde devamlı montaj-sökmeler sonucunda yaşanan yıpranmalar.

Kullanılacak odadaki eşyaların ayrıntılarında bulunan RENKlerin kullanıldığı detaylar olduğu zaman sanki aydınlatma ve eşyalar birbirleri için özel olarak tasarlanmış havası veriyorlar. Klasikse klasik, modernse modern olanları bir araya getirirken bile eşyaların hacmi, halılar, perdeler; hepsiyle uyum sağlayabilecek - yeri geldiğinde hepsini birleştirebilecek - avizeyi seçmek ev dekorasyonundaki en önemli faktörlerden.

Eğer evin tavanı normal standartlardan yüksekse, daha da dökümlü ve detaylı avizeler kullanılabilir, özellikle ana girişlerdeki hollerde kullanılan tasarım avizeler çok hoşuma gidiyor. Bunu hep derim ama yine diyeceğim; sadece avize de yeterli değil bana göre, mutlaka farklı alternatifleri olmalı ana aydınlatıcının. Çoklu seçenek her zaman güzel oluyor aydınlatmada :)

Modeller için teşekkürler Pasim, sevgiler...

Geri