gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Değişik bir duvar dekorasyon örneği sizlerle meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

duvar dekorasyon örneği Duvar vazoları ile dekorasyon
    Duvarınıza uygulayacağınız basit dekorasyon fikirleri ile yaşayan duvarlar elde edebilirsiniz. bu duvar vazoları ile yapılan duvar dekorasyon örneği de benim ilgimi çekti. Bir duvar boydan boya duvar vazoları ile dekore edilmiş.

Değişik bir duvar dekorasyon örneği sizlerle meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar dekorasyon örnekleri burada

Duvar dekorasyon örnekleri burada

Duvar dekorasyonu Duvar örnekleri Size duvar dekorasyonu ile örnekler derledim meleklerim. Bazılarında duvar kağıdı uygulanmış, bazıların da tablo, bazılarında ayna. Ama en çok turkuaz renkli tablo kullanılan duvar dekorasyonunu beğendim ben.
  2. Değişik bir mimari ve dekorasyon örneği

Değişik bir mimari ve dekorasyon örneği

Ev dekorasyon örnekleri Modern ev dekorasyon örneği bu evi beğendim mi bilemiyorum. bir kere çok büyük. Yatak odası bile çok büyük. Yatakta tek kişik:) Bana biraz ürkünç geldi ev neden onuda bilemiyorum. Ama gördüğümde kanım kaynamadı işte. Siz bu modern ev dekorasyon örneğini beğendiniz mi meleklerim?
  3. Şahane bir duvar dekorasyon örneği

Şahane bir duvar dekorasyon örneği

Duvar dekorasyonu Duvar sticker örnekleri Yaşayan duvarlar için harika bir örnek olmuş bu kuş resimli duvar dekorasyonu. Kuş kafesi obje olarak kullanılmış. Bu yüzdende duvardaki kuşlar sahiden kafesten çıkıp uçuyormuş gibi bir hava seziliyor..
  4. Kırmızı duvar dekorasyon örneği

Kırmızı duvar dekorasyon örneği

Kırmızı duvar dekorasyonu Kırmızı dekorasyon örnekleri Kırmızı yatak odası hayalimdi ama olmadı meleklerim. Bir daha ev dekorasyonu yaparsam hala aklımda ama. Bu kırmızı duvar örnekleri de evi çok canlı göstermiş. İddalı bir renk kırmızı. Dekorasyona da çok yakışıyor bence.
  5. 2016 Duvar dekorasyon fikirleri

2016 Duvar dekorasyon fikirleri

Mekanların kullanıma açık alanlarından biridir duvarlar.Dekorasyon da önemli yeri vardır.Duvardaki her detay dekorasyonu büyük ölçüde etkilemektedir.Sizde evinizin duvarlarına hareket katmak istiyorsanız ,tarzınızı yansıtıcak yeni fikirlere ihtiyacınız var ise 2016 nın duvar dekorasyon önerilerini dikkate alın .Önerilerimizden önce Duvar dekorasyon örnekleri , Üç boyutlu duvar dekorasyonu ile...

Sayfayı Paylaş