gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Değişik bir oda tasarımı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Şık oda tasarımı Yaratıcı oda dekorasyonu

Yaratıcı bir eve sahip olmak istiyorsanız bu küçük evler için ideal olan oda dekorasyonunu evinize uygulayabilirsiniz. Genç odası dekorasyonu için farklı ama göze hoş gelen bir dekorasyon olacaktır.

Değişik bir oda tasarımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. değişik oda takımları

değişik oda takımları

oda takımları değişik oda takımları değişik çocuk odaları takimlari takımı örnekleri
  2. Değişik ve bir o kadarda farklı duvar rafları

Değişik ve bir o kadarda farklı duvar rafları

duvar rafları duvar rafları modelleri dekoratif rafı çocuk odası Evi küçük olanlar yada daha derli toplu bir görünümü sevenler için birbirinden farklı görünüme sahip duvar rafları... Simetriği olanlar için bilemem ama farlılığı ve değişikliği sevenler için harika modeller...
  3. Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler

Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler

ilginç tasarımlar ve yapılışları güzel tasarımlar ve yapılışları tasarım koltuklar Tarzda her zaman değişik ve ilginç olanı,alışılmışın dışında olanı seven arkadaşlarım için tam onlara göre sandalye modelleri.Ben tarz olarak bir isim bulamadım Farklı ve ilginç bir tasarım diyebilirim.Aslında görünümleri farklı olsada,rahat ve kullanım amaçlılar. Tam bir kitap kurdu için ideal bir koltuk...
  4. Oda tasarım örnekleri

Oda tasarım örnekleri

oda dizayn örnekleri genç odası tasarım örnekleri oda tasarımı Değişen ve gelişen teknolojiyle birlikte ev dekorasyonunada yansıyan mobilya modelleri artık klasik görüntüsünden çıkarak daha modern ve şık tasarımlara yerini bıraktı.Sizlere son derece modern ve şık bazı oda tasarım örneklerini sunuyorum
  5. Beyaz oda tasarımı

Beyaz oda tasarımı

Beyaz oda tasarımı Konforu oda tasarımı Beyaz temizliğin simgesidir. Evin rengini açar,güzelleştirir. Bu oda dekorasyonunda ise beyazın üzeine pastel tonlar kullanılmış. Oda tasarımının içinde gizlenmiş olan ama büyük rol oynayan o tablo odayı bütünlemiş.

Sayfayı Paylaş