gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Değişik Bir Topuz Modeli Ters Örgülü Topuz

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

değişik topuz modelleri değişik topuz saç modelleri

Topuz modelleri uygulanışına göre ister abiye ister spor her tarza yakışacak bir saç modeli melekler :) Bu kullanışlı saç modeli kadınların en kurtarıcı saç modeli olmuştur. Hatta kirli saçlarda bile :) Bu yazımızda sizlere değişik topuz modelleri içinden birini göstereceğiz. Ters örgülü topuz. Yapımı oldukça basit.

Saçlarınızı öne eğip güzelce tarayın. Daha sonra enseden başlamak üzere topuzu yapacağınız yere kadar balıksırtı örüp bir lastikle bağlayın.Daha sonra saçınızın tamamını başka bir lastikle toplayın. Saçlarınızı kıvırarak istediğiniz şekilde topuz yapıp diplerden firkete ile tutturun. Bu kadar :tik:

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok farklı çok güzel olmuş da ah bi de o örüğü yapabilsem :D

3. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    hem çok güzel hem çok kolay

Değişik Bir Topuz Modeli Ters Örgülü Topuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değişik Bir Top Oyunu Daha

Değişik Bir Top Oyunu Daha

değişik top oyunları farklı top oyunları degişik Merhaba melişlerim O sevdiğimiz top oyununun daha değişik bir versiyonunu size getirdim bakalım bunu nasıl bulacaksınız :) seçilen oyun :grouphug:
  2. Çok şık ve değişik topuz modelleri

Çok şık ve değişik topuz modelleri

değişik topuz modelleri şık topuz modelleri fransız şık 2010 nihal topuzu Bana göre çok şık ve özenle yapılmış bir topuz özellikle gelinlere ve abiye kıyafetlere en çok yakışan saç modeli.Ama önemli olan usta bir kuaförün elinden çıkmış olması elbette ki çok önemli.Sizlere oldukça iddialı ve şık topuz modellerini sunuyorum
  3. Değişik Topuz Modelleri Yapımı (Videolu Anlatım)

Değişik Topuz Modelleri Yapımı (Videolu Anlatım)

değişik topuz modelleri topuz modelleri 2011 yapılışı ve yapılışları ve yapımı videolu değişik topuz modelleri, yapılışları, çeşitleri, nasıl yapılır, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Evde kısa zamanda yapabileceğiniz basit topuz modelleri hakkında fikir aalabilmek için eklediğim videoları izleyebilirsiniz..:tik:...
  4. Örgülü Topuz Saç Modelleri 2015

Örgülü Topuz Saç Modelleri 2015

örgülü topuz modelleri, örgü topuz modelleri, örgülü topuz saç tasarımları, örgülü saç modelleri Örgü saç modelleri günlük saç modeli olduğu kadar artık bayanların özel gün ve gecelerde tercih ettiği abiye saç modelleri olarak da yer almaya başladı. Oldukça şık ve farklı örgü saçların topuz modeli ile birleşmesinden meydana gelen örgü topuz saç modelleri ise bayanların gözdesi olmaya devam...
  5. Örgülü Abiye Topuz Saç Modelleri

Örgülü Abiye Topuz Saç Modelleri

örgülü topuz modelleri, topuz modelleri, örgülü topuç saç modelleri, abiye topuz modelleri, topuz modelleri 2015 Örgülü abiye topuz saç modelleri araların da birçok ünlü bayanın da özel günler de tercih ettiği saç modellerinin arasın da yer alıyor. Günlük saç modelleri olarak bayanların vazgeçilmezi olan örgü saç modelleri ve topuz saçlar abiye saç tasarımları ile birleştirilerek bayanlara...

Sayfayı Paylaş