Değişik Doğum Günü Kutlama Fikirleri

T

TİTAN

Forum Okuru
Değişik Doğum Günü Kutlama Fikirleri
Doğum Günü Nasıl Yapılır

Yaratıcı Doğum Günü Fikirleri

Sevgili melekler, gerek kendimiz gerek sevdiklerimiz için olsun doğum günleri her zaman özeldir. Özellikle sevdiklerimize doğum günü sürprizleri yapmak hem karşımızdakini hem de bizi oldukça memnun eder. Ancak sürpriz yapmak ta kolay değildir. Değişik ve yaratıcı doğum günü fikirleri için hazırladığımız Doğum Günü Nasıl Yapılır başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.. :)

dogum_gunu_fikirleri-b9.jpg

Doğum günleri kendimizinki yada bir başkasının ki olsun en unutulmaz anları içerir. Doğum günü sürprizleri yapmak, yaratıcı bir düşün gücü ister. İşte sizi yaratıcı bir doğumgünü hazırlamaya itecek ipuçları:

öncelikle yapacağınız sürprizleri ilk siz yapmış olmalısınız. Bu yüzden biryerde gördüğünüz yada duyduğunuz sürprizleri yapmaya çalışmayın. Doğum günü sürprizi hazırlamak her babayiğidin harcı değildir. Yaratıcılık ve özveri isteyen bir iştir.

Doğumgünü sürprizinin yada partisinin yapılacağı yer kişinin hiç tahmin etmeyeceği bir yer olursa o sürprizin tadından yenmez.

Eğer özel bir dooğumgünü kutlaması yapacaksanız hediyeler de en az o kadar özel olmalı.Ama bu hediyenin illaki pahalı olması gerekmez. Önemli olan , doğum günü kişisinin sizi hep düşünebilmesini sağlayacak düzeyde sıradışı olmasıdır...

Sonuç olarak doğum günleri önemlidir ve özellikle güzel bir organizasyon yapılmışsa tadına doyum olmaz.

offf offff benim eşimin doğum günü var bir iki bişey buldum süpriz olarak ama hediyeyi seçemedim henüz ne alcam ben yaaa pöfff:hıms:

Geri