gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Değişik Doğum Günü Kutlama Fikirleri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Doğum Günü Nasıl Yapılır
    Yaratıcı Doğum Günü Fikirleri

Sevgili melekler, gerek kendimiz gerek sevdiklerimiz için olsun doğum günleri her zaman özeldir. Özellikle sevdiklerimize doğum günü sürprizleri yapmak hem karşımızdakini hem de bizi oldukça memnun eder. Ancak sürpriz yapmak ta kolay değildir. Değişik ve yaratıcı doğum günü fikirleri için hazırladığımız Doğum Günü Nasıl Yapılır başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.. :)

Doğum günleri kendimizinki yada bir başkasının ki olsun en unutulmaz anları içerir. Doğum günü sürprizleri yapmak, yaratıcı bir düşün gücü ister. İşte sizi yaratıcı bir doğumgünü hazırlamaya itecek ipuçları:

öncelikle yapacağınız sürprizleri ilk siz yapmış olmalısınız. Bu yüzden biryerde gördüğünüz yada duyduğunuz sürprizleri yapmaya çalışmayın. Doğum günü sürprizi hazırlamak her babayiğidin harcı değildir. Yaratıcılık ve özveri isteyen bir iştir.

Doğumgünü sürprizinin yada partisinin yapılacağı yer kişinin hiç tahmin etmeyeceği bir yer olursa o sürprizin tadından yenmez.

Eğer özel bir dooğumgünü kutlaması yapacaksanız hediyeler de en az o kadar özel olmalı.Ama bu hediyenin illaki pahalı olması gerekmez. Önemli olan , doğum günü kişisinin sizi hep düşünebilmesini sağlayacak düzeyde sıradışı olmasıdır...

Sonuç olarak doğum günleri önemlidir ve özellikle güzel bir organizasyon yapılmışsa tadına doyum olmaz.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    offf offff benim eşimin doğum günü var bir iki bişey buldum süpriz olarak ama hediyeyi seçemedim henüz ne alcam ben yaaa pöfff:hıms:

Değişik Doğum Günü Kutlama Fikirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Günü Kutlama Nasıl Ortaya Çıkmıştır

Doğum Günü Kutlama Nasıl Ortaya Çıkmıştır

doğum günü nasıl ortaya çıktı rüyada doğum günü kutlamak sevgilinin nasıl kutlanır kutlanır Günümüz insanlarının her sene kutladıkları doğum günü adeti tarihteki uygulamalarla tam bir tezat oluşturur. Çok eski çağlarda kişiyi ölüm yıldönümü ile anmak adetti. Kadınların ve çocukların bu gibi yıldönümleri ile alakaları yoktu. Zaten kimsenin doğduğu gün bir yere kaydedilmiyordu ki bilinsin. Önce...
  2. Sevgiliye Alınacak Doğum Günü Hediyesi İçin Fikirler

Sevgiliye Alınacak Doğum Günü Hediyesi İçin Fikirler

Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri Sevgili İçin Sevgili melekler, doğum gününde hediye almak kadar karşınızdakine hediye almak da çok keyiflidir, hele de o kişiyi çok iyi tanıyorsanız. Doğum günü olan kişi kız arkadaşınızsa işiniz biraz daha kolaydır. Ancak bu kişi sevgiliniz ise daha ince düşünmeniz gerekir. Biz de bu konumuzda Doğum Günü Hediyeleri Sevgili...
  3. doğum günü kutlama fikirleri bekliyorum

doğum günü kutlama fikirleri bekliyorum

selam hanımlar kızım bir ay sonra 1 yaşına girecek. Çok özel bir kutlama istiyorum acaba bununla ilgili fikirlerinizi tüyolarını benimle paylaşırmısınız.
  4. Türkçe Anlamlarıyla Doğum Günü Kutlama Sözleri

Türkçe Anlamlarıyla Doğum Günü Kutlama Sözleri

Bu konu; Türkçe Anlamlarıyla Doğum Günü Kutlama Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Alman arkadaşı olanlar, ya da Almanca pratik yapmak isteyenler için Türkçe anlamlarıyla birlikte Almanca doğum günü mesajlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Glückwunsch zum Geburtstag! Doğum günün kutlu olsun! ich wünsche dir ein Leben,welches so heiss ist wie die...
  5. Yepyeni Doğum Günü Kutlama Mesajları 2014

Yepyeni Doğum Günü Kutlama Mesajları 2014

doğum günü mesajları, doğum günü kutlama mesajları, doğum günü sözleri Sevgili melekler, en sevdiğiniz arkadaşınızın doğum günü ve onunla bu güzel günde bir araya gelebilme imkanınız yok. Ne yapackasınız? En güzeliş ona cep telefonundan ya da sosyal medya aracılığıyla güzel bi,r kutlama mesajı atmak. İşte sizin için derlediğimiz doğum günü mesajlarından bazıları... Kısa bir mesaj...

Sayfayı Paylaş