gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Değişik El Örgüsü Bere Modelleri 2014

Konu, 'Şapka Modelleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Değişik El Örgüsü Bere Modelleri 2014 hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, yaz yeni yeni geliyor, güneş yeni yeni yüzünü göstermeye başlıyor ama bu yazın da bir sonu gelecek ve yine kara kışa teslim olacağız. Biz de şimdiden araştırmalarımzıı yapalım ve 2014 kışında takacağımız el örgüsü birbirinden güzel bere modellerini bir araya toplayalım dedik. Dedik ki, yaz sonu bere modeli arayan meleklerimize faydamız olsun. Kışın soğuğu olsa da şıklığından vazgeçmeyen meleklerimiz için değişik bere modellerini galerimizden paylaşıyoruz...

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    çok güzel bereler yaaa bende istiyorum ama antalyada bereye pek gerek kalmıyor :)

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ehhh davetine icabet edyim o vakit titanım :)

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    :puha::puha:

6. jermaine

jermaine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    MStardaki bereler de çok hoş :D

Değişik El Örgüsü Bere Modelleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El örgüsü şal modelleri

El örgüsü şal modelleri

el örgüsü şal modelleri el örgü şal modelleri elörgüsü Bi kaç harika model benden arkadaşlar.
  2. El örgüsü anahtarlık modelleri

El örgüsü anahtarlık modelleri

el yapımı anahtarlık modelleri örgü anahtarlık yapımı örgü modelleri Birbirinden güzel ve şirin örgü anahtarlık modellerini sizler için paylaşıyorum.
  3. El Örgüsü Erkek Çocuk Hırka Bere Takım

El Örgüsü Erkek Çocuk Hırka Bere Takım

örgü bebek takımı örgü çocuk hırka bere el örgüsü hırka bere Valla resmi görünce ben bayıldım melekler :) Hani küçük çocuğum olsa kesin örerdim. Varsa küçük çocuğunuz kaçırmayın diyorum ve bu güzel lacivert hırka bere takımının yapılışı hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum.. :tik: Beden : 5-6 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: ANCHOR "Pegasos"...
  4. El Örgüsü Şirin Elbise Modelleri 2014

El Örgüsü Şirin Elbise Modelleri 2014

örgü bebek elbiseleri örgü bebek örgü modelleri Sevgili melekler, eğer örgüden hoşlanıyor ve şiş ya da tığla elişi yapabiliyorsanız kız bebekleriniz için harika elbiseler örebilirsiniz. Bunun için temel örgü tekniklerini biraz bilmeniz yeterlidir. Kız çocuklarınızın şirinliklerine şirinlik katacak ve onları ısıtacak şık el örgüsü elbiseleri tığ ya da şişle örnek örnek örebilirsiniz. Şimdi...
  5. El Örgüsü Harika Hırka Modelleri 2014

El Örgüsü Harika Hırka Modelleri 2014

örgü hırka modelleri, el örgüsü hırkalar, el örgüsü hırka modelleri 2014 Sevgili Melekler, birbirinden çeşitli hırka modelleri ile 2014 kışını hem sıcacık hem de şık ve zarif geçirebilecek, bu hırkaları örerken hoşça vakit geçireceksiniz. Çeşitli renk ve modellerde öreceğiniz bu hırkaları hem kendiniz giyecek, hem çocuklarınıza hem de sevdiklerinize hediye edebileceksiniz. Çeşit çeşit hırka...

Sayfayı Paylaş