gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Değişik harflerle İsim yazma

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşağıda bulunan değişik harflerlerle istediğiniz isimleri msn nizde yada kişisel ileti kullandığnız tüm iletişim proğramlarında kullanabilirsiniz. Misal sizlere bir tane örnek vereyim meleklerim. Hemen aşağıda sizler için aşağıdaki harflerden dilediğimi seçerek Melekler Mekanı Yazdım :) ΜĔĻęЌĿ€® мêķλňI

Λ ∆ ∂ Ǻ ǻ Ǽ ǽ Δ А λ Д д Δ Λ а α ά Ά Α Ā ā Ă ă Ą ą Ặ Ẫ ẫ Ắ ắ Ằ ằ ẳ Ẵ ẵ Ä ª ä Å Ä À Á  å ã â Æ à æ A a ά a â á à  â Ã ã Ά Æ æ В в Б β Ђ Ъ Ы Ь ъ ы ь Ъ Ђ Β В ß ß ฿ lЗ в € Ç ¢ ç ς с С Œ œ © כ ċ Ć ć ς Ĉ ĉ Ċ ċ Č č Ď ď Đ đ D d d Ð ð Σ З Ē ē Ĕ ĕ Ė ė Ę ę Ě ě Ә ә Э з е Ё Έ Ε E e ë ê ξ Ê È É € Ë é è פ Є € ξ ∑ ∑ Ế Е Ề Ể Ễ é è έ є Є e ع Э є з э ε э ё F ₣ ₣ ƒ ſ f ƒ G G g g G G Ĝ ĝ Ð ð Ġ ġ Ģ ģ Н Ĥ ĥ Ħ ħ Ή ŀl Η H h H h Ή ћ ђ ђ Ћ Ң н ң н Њ њ І Ї ϊ Ϊ ί ι Ï ї Ί Ι I I Ί ¡ ϊ ï î Í í Ì ì Î î I I I ΐ I Ĩ ĩ Ī ī Ĭ ĭ Į į Ý I IJ ij Ĵ ĵ ј Ј J j Ќ К Κ K k ќ ĸ к Қ қ к Ҝ ҝ Ќ Ќ К Ķ ķ ĸ κ £ Ŀ L L L L c l L l ŀ l £ l Ĺ ĺ Ļ ļ Ľ ľ Ŀ ŀ Ł ł ₤ ζ м м М М Μ И Π п מ П π ⁿ Ν И и й η ñ ח Ñ Й Ŋ ŋ ή ή η n и й N Ń ń Ņ ņ Ň ň ʼn Ŋ ŋ Ю ю О ם ט ο Ό Ο о ό Θ Ф Φ Ǿ ǿ ф ф σ ό θ θ Θ θ ó ò Ó Ò Ô ô Ö ö Õ õ Ό Ø ø Ợ ợ Ọ ọ ớ ờ O o о Ở Ờ Ớ Ổ ổ Ở Ợ Ō ō Ŏ ŏ Ő ő Р Ρ þ Þ р ρ ρ q q Œ œ Ѓ Г Ґ ґ Γ Я Я ® R R я r г Ŕ ŕ Ŗ ŗ Ř ř я ѓ ى Ѕ § š Š § S ѕ s S s S s Ś ś Ŝ ŝ Þ þ Š š † T T t T T τ t ΐ t т т t Τ Т Ţ ţ Ť ť Ŧ ŧ Џ U Ụ Ủ Ứ Ừ Ử Ữ Ự u ΰ Ú ú Ù ù Û û Ü ü µ υ Џ Џ U ự ữ ử ừ u ц Ũ ũ Ū ū Ŭ ŭ Ů ů Ű ű Ų ų ΰ υ ϋ ύ ϋ ύ џ μ Ц ц ν ٧ √ Ш Щ Ẁ ẁ Ẃ ẃ Ẅ ẅ ω ώ ώ ш щ Ẁ ẁ Ẃ ẃ Ẅ ẅ Ш Щ W w ω ώ ω ш щ Ŵ ŵ Х Χ Х χ х × Ҳ ҳ У ¥ ¥ Ч ч ¥ Ỳ ỳ Ỵ Ў ў ỵ у Ỷ ỷ У Ч ў ч Ў ¥ ÿ Ύ Ý Ÿ ¥ Ύ ÿ ý Ϋ Ύ γ Ŷ ŷ Υ Ÿ Ỳ ỳ Ҹ ҹ ע ץ Ź ź Ż ż Ž ž Z Z z Ž Z z ž Ζ

2. Yeşim erdem

Yeşim erdem Forum Okuru

3. saniye betül ışık

saniye betül ışık Forum Okuru

Değişik harflerle İsim yazma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harfler...

Harfler...

C-->D B-->S A-->L G-->S F-->F E-->M D-->?
  2. Msn"de çevrimdışı yazmanın değişik bir yolu

Msn"de çevrimdışı yazmanın değişik bir yolu

1. adım: şimdi öncelikle http://www.msgplus.net/download.php sitesine gidip messenger plus 3 ü indiriyoruz.. 2..adım:Msn plus ı kurduktan sonra msn imizi kapatıp açalım..bunu yapmazsak >aşağıdaki resimdeki gibi plus ın kurulumu tamamlanmaz..kapatıp açtıktan >sonra plus ın yüklendiğini göreceğiz.. 3.adım:Evet plus ın yüklü olduğunu gördük..tıklayalım o zaman ve tercihler >diyelim....
  3. DeĞİŞİk Resİmlere Yazi Yazma

DeĞİŞİk Resİmlere Yazi Yazma

manzaraya yazı yazma resme yazı yazma resimlere avatar resmine manzara üzerine isim http://www.foontje.nl/avatarmaker.php
  4. Msn Plus İle Değişik Yazılar Yazmaya Ne Dersinn..???

Msn Plus İle Değişik Yazılar Yazmaya Ne Dersinn..???

msn de değişik yazı yazma msn değişik yazı yazma yazılar yazılar Msn Plus İle Değişik Yazılar Yazmaya Ne Dersinn..??? Önce Msn'i açıyorsunuz.Sonra yukaRıdan ''Plus'''a tıklıyorsunuz.Oradan Tercihler'e tıklıyorsunuz.gelen kutucukta üst tarafta konusmalar'a sonrada kenardan hazır metinler yazısına tıklıyorsunuz.iki şık çıkıyor karsınıza alttakine basıyorsunuz...
  5. Değişik muhabbet kuşu isimleriniz var mı

Değişik muhabbet kuşu isimleriniz var mı

Babam bana söz verdi karnem iyi gelirse muhabbet kuşu olacak. Arkadaşımda var ve çok güzel birşey. Karnem de bu gidişle iyi gelecek. Ben de şimdiden kuşuma isim arıyorum. Değişik muhabbet kuşu isimleri yaar mısınız acaba ?

Sayfayı Paylaş