gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Değişik ifadeler...

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG][​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG][​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Değişik ifadeler...
    çok hoşlar sagol canım

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Değişik ifadeler...

çok güzeller

Değişik ifadeler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn ifadeleri

msn ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sevgi ifadeleri

Sevgi ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Smileyler ifadeler

Smileyler ifadeler

4. Yepyeni değişik smiley  msn ifadeleri

Yepyeni değişik smiley msn ifadeleri

smile msn ifadeleri değişik msn ifadeleri değişik smileyler smiley smileyleri
  5. Hareketli İfadeler Msn İfadeleri

Hareketli İfadeler Msn İfadeleri

Hareketli İfadeler Msn İfadeleri arıyorum ama hareketli ve simli yaldızlı felan olsun istiyorum bana önerilerinizi bekliyorum:)

Sayfayı Paylaş