gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Değişik kırlent tasarımları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

değişik kırlent modelleri ilginç kırlent modelleri Değişik ve şık kırlent tasarımlarını sizlerle paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Değişik kırlent tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değişik Vitrin Tasarımları..

Değişik Vitrin Tasarımları..

değişik tasarım örnekleri vitrin tasarımı vitrin tasarımları tasarım örnekleri tasarımı nasıl yapılır
  2. Değişik Meyvelik Tasarımları

Değişik Meyvelik Tasarımları

Bu meyvelikler çok ilginç :) Hepsi birbirinden şıklar. Masamız bu meyveliklerle çiçek gibi olacak desenize meleklerim :)
  3. Değişik ama hoş tasarımlar...

Değişik ama hoş tasarımlar...

1985 Doğumlu Nur Teker 1 yıldır Milkhead Design Studio adı altında bu eğlenceli, sevimli tasarımları yapıyor Meleklerim. Ürünlere şöyle bir baktığınızda genellikle bayanlara has gibi gözüksede, erkeklerinde kullanabilceği ürünler var :):) Her malzemeye tekniğini uygulayabildiğini söyleyen Nur Teker kişiye has ürünlerde yapıyor. buyrun bence aralarinda gercekten cok hos olanlari var...
  4. Değişik tarzlar için tasarlanmış,ilginç eşya tasarımları

Değişik tarzlar için tasarlanmış,ilginç eşya tasarımları

ilginç eşya tasarımları eşya tasarımları değişik tarzlar değişik İlginçliği ve farklı olmayı seven arkadaşlarıma özel bu tasarımlar.Bence bazıları çok rahat ve işlevsev tasarımlar olup,her zevke hitap ediyor.En çok beğendiğim 2. sıradaki kitap okuma koltuğu arkadaşlar.Ama oraya kitap okumak için uzandığımda kitap okumak yerine uyur kalırmıyım bilemem ama çok hoşuma gitti doğrusu:)...
  5. İşte Meleklerim Değişik Ve de İlgiç Tasarımlar....

İşte Meleklerim Değişik Ve de İlgiç Tasarımlar....

İlginç Tasarımlar İlginç Tasarım Resimleri Bu resimlere baktıktan sonra insanoğlu çok icatçı ve değişimi seven ama bazende boş şeylere kafasını yoran olarak yorumluyorum kendimce Yani biraz daha akılcı şeylere kafasını yorsa insanlar daha büyük icatlar çıkacağına eminim ben.....İşte bana ilginç geldi bir o kadarda iyi fikirler de var yani..... Tuvaletini yapan köpek şeklinde tasarlanan bu...

Sayfayı Paylaş