gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Değişik nick isteyenlere

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

değişik nick isimleri farklı nick isimleri nickini değişik şekilde yazmak isteyenlere oyun nik adlari !!! SuYun IhTimaLi YokTur..DaLGaLanMak İçin İzin IsTeMeM..TsuNaMiYe BasLaDığımDa EnGeL DinLeMeM!!!
    Ã$kTà HıZLı ¥oLDã ¥ãVã$
    PcKoPatH'ız ß!Z ãRkãDã$
    DüÑ¥ã FãN! ôLûM ãÑ!
    PcKoPatH'ız D!¥£ §£VM£¥£L!M M! ¥ãñİİİ

gözLerine MEcburuM..
    sesini duymasamm yaşayamam

Şimdi anladım
    Neden yürektir sevgilinin yeri,
    Çünkü ne zaman
    Düşünsem seni
    Sımsıcak olur O an
    Tam kalbimin üzeri.

ték gérceğimsin sén asLında...

Şimdi Ayrı mıyız yani..)=

Ya Da Geri Dön En Tazesinde Ayrılığının… Demek İsterdim..
    Oysa Biliyordum Sen Gitmek İçin Gelmiştin
    Ve Bu Yüzden Bu Kadar Acele Sevdin...
    Geldin Ve Gittin… Bu Büyük Sevgiyi Beter Ettin..

hiç bozmadım ,, herşeyi zaman bıraktım ,,
    bu bir kabus uyanırım sandım !!!
    hepsi gerçekmiş bak uyandım..

^^ вєη ѕєηι ѕєη σℓ∂υğυη ιçιη ѕєν∂ιм KeŞke SevmeseydiM.. ^^

Haat Bir Sınavsa 0 ALmaya razıyım...

RuhumdaydıN önceleri şimdi umrumda bile değilsiN...

MasaLLarda ya$ar akıllarda kalır
    anlamalısın onu yaşatmalıyım
    içimdeki bu seni bak alamadı kefenim
    ellerini uzatıp affet beni......

Ne ZaMan yanımda oLdun ki zaten yokluğuna şşaşırmadım o yüzden..

SEvmek zorunda değildiN sadece umut vermseydin..

Değişik nick isteyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. esprili msn nick isteyenlere!!!

esprili msn nick isteyenlere!!!

msn esprili nickler esprili nickler nick msn nickleri espirili kısa *uzun lafın kısası : UL *Bebeğinizin altına yapmasını istemiorsanız çevirin üstüne yapsın. *Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi. *Bu erikson, başka erik yok. *Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir. *En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun. *Allah''ım kendim için birşey...
  2. nickini değişik şekilde yazmak isteyenlere!!!

nickini değişik şekilde yazmak isteyenlere!!!

değişik isim yazma değişik şekilde isim yazma şekillerde msn şekilleri ×÷•.•´¯`•)» (Buraya msn Ismi) «(•´¯`•.•÷× (¯`•._.•[ (Buraya msn Ismi) ]•._.•´¯) • ••^v´¯`×) (Buraya msn Ismi) (×´¯`v^•• • ,.-~*’¨¯¨’*•~-.¸-(_ (Buraya msn Ismi) _)-,.-~*’¨¯¨’*•~-.¸ Oº° ¨ (Buraya msn Ismi) ¨ °ºO - - –^[ (Buraya msn Ismi) ]^– - - “•.•´¯`•.•” (Buraya msn Ismi) “•.•´¯`•.•” `•.¸¸.•´´¯`••._.• (Buraya msn Ismi)...
  3. Değişik Nickler

Değişik Nickler

değişik nickler 2011 TëNNiSë® °«[Cã§ãÑøvã]»° /\¯ ®øMëø ¯ /\ { [email protected]@L ßø¥ } ¯`° ¢åPkIÑ° `¯ { D£vÎL } [[[ ®øßiÑ ]-[øøD ]]] ¯°²¤ m¥§t£®¥ ¤²°¯ [[[ åñGëL]]] [email protected] LøVë °±° Lµ¢Kÿ °±° {{{ Gë¢ë Kµ§µ }}}...
  4. Değişik şekilli süslü nickler

Değişik şekilli süslü nickler

şekilli süslü nickler süslü nickler nikler şekilli süsler вỉζ ѕєvğỉмỉζ нακ є∂єиє vєяỉяỉζ єтмєуєиє ỉѕє çỉκỉѕ уσℓυиυ ğöѕтєяỉяỉζ ¢αяєѕỉζ καℓ∂ỉğỉиỉζ∂α вỉℓỉи κỉ тєκ ¢αяє уỉиє κєи∂ỉиỉζѕỉиỉζ...!\" уєтєяℓỉ ỉиѕαи ѕüκυт є∂єя, уєтєяѕỉζ σℓαи ỉѕραтα çαℓỉѕỉя bИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ... мυтℓυ σℓмαуỉ вỉℓỉуσяѕαи, ѕєvмєуỉ вỉℓє¢єκѕỉи ğєяçєκтєи ѕєvỉуσяѕαи, öмяüиü vєяє¢єκѕỉи....
  5. Değişik şekillerde nickler

Değişik şekillerde nickler

tekplatform nick ßüTün öZL€DiKL€R!im ߀ND€n aYRı YaŞıYoR...!!!! ß € $ P a R a € d € R M i V a r L ı q ı n . . . ? K i Y o k L u q u n ß e n i A c ı t S ı n . . .!! A$k'La SakLanßaç ØYnuYØrum !! £n iYisi içimden 9'a kadar SaymaK we Ønu ØLduğu Yerde UnuTmak ...!! KØrkma KaLß!m GeÇeR aCıSı !LK D€Famı a$ıK ØLdun Sen ...!! VaR mı aŞKın ßenLe KavgaSı SanK! !LKez aĞLıYoRsun Sen ..!! - mükemmeL...

Sayfayı Paylaş