gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Değişik renkli Uzun etek modası melişlerim

Konu, 'Çöplük' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 1 Temmuz 2011
    asiruki bunu beğendi.
Değişik renkli Uzun etek modası melişlerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun Etekler...

Uzun Etekler...

en güzel uzun etekler uzun etekler spor uzunetekler Ben kısa etek giymeyi pek sevmiyorum uzun eteğin içinde daha rahat ediyorum ve daha huzurlu oluyorum diyenler :) Bu etekler tam size göre.
  2. Uzun Etek Modası

Uzun Etek Modası

uzun etekler uzun etek son moda etekler etek modası modelleri Bu sezon romantik havası uzun kloş eteklerle kendini gösterdi. 50 ve 60’ların nazik ve elegan kadınları eteğini savurarak günümüzün modern çizgileriyle buluştu. Etek boylarının giderek uzadığının bizler de farkındaydık ancak bu kadar ani bir dönüş beklemiyorduk. Bu ani dönüşün tabii ki de riskleri var... Yeni sezonda uzun...
  3. En güzl Uzun etek modası burada kızlar

En güzl Uzun etek modası burada kızlar

Uzun etek modası uzun etekler uzun etek son moda etekler etek modası yeni moda İşte size yılın moda olan kıyafetlerinden biri Melek'ler:) Uzun etekler, bu yıl moda, bu da demek oluyor ki, bu modellerimiz, kapalı Melek'lerimizi de yakından ilgilendirecek :) Hepsi birbirinden şık ve zarif uzun etek modelleri, sizleri bekliyor :)
  4. Renkli Kış İçin Renkli Etekler

Renkli Kış İçin Renkli Etekler

renkli etekler kışlık etek modelleri etek modelleri kırmızı etek modelleri kısa etek modelleri 2012 etek modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Bir söz vardır "Fukaranın Düşkünü beyaz giyer kış günü " :D:D kışın tabiiki beyaz giymek biraz abes kaçıyor melekler. ee yağmur çamur kar derken beyazdan uzak duruyıruz ama bu bizim kara kara renkler içine kapalılık gibi...

Sayfayı Paylaş