gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Değişik Şal Bağlama Stilleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

şal bağlamak değişik şallar erkek şal bağlama değişik bağlama erkek bağlamak Şallar hepimizin vazgeçilmezi oldu... Yaz kış demeden her kıyafetimizle kullanıyoruz...Peki değişik şal bağlama stillerini biliyormusunuz yoksa hep şalınızı aynı şekildemi kullanıyorsunuz...
    Buyrun size birbirinden farklı değişik hoş şal bağlama stilleri :tik:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

3. ulquss

ulquss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wooww süPerrr :D

4. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    şal ayrı bir hava veriyor. çok güzel hepside.

Değişik Şal Bağlama Stilleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayakkabı bağlama stilleri

ayakkabı bağlama stilleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şal Bağlama

Şal Bağlama

şal bağlama şal bağlaması Geçen oazara gitmeden önce her zamanki bağlama modeliniyapmaktan bir bakıma sıkıldığım için değişik birşeyler yapmaya karar verdim sıvadım kolları... Tam yarım saatimi aldı kollarım ağrıdı biraz sinirlerim bozuldu bir iki çığlık attıktan sonra sonuç hiç de fena olmadı doğrusu.. Bu şal bağlama modeli ile ilgili görüşlerinizi meak ediyorum canlarım .. Nasıl olmuş???
  3. Farklı Şal Bağlama Stilleri

Farklı Şal Bağlama Stilleri

şal bağlamak şal bağlama değişik bağlama örtünme modelleri tesettür bağlamak Tesettüre riayet yolunda Allahın emrini ve zamana ayak uydurma açısından kadınlarımız bir çok farklı model ve tarzlara açıktır.. Bende bunlardan biri olarak ve ilk tesettüre girdiğim zaman çetiğim örtünme sıkıntılarını nmek için piyasadaki bir çk tarzı ve giysiyi gözden geçirmiştim.. Tabi başta zorlanmıştım ama şimdi...
  4. Eşarp ve bağlama stilleri.

Eşarp ve bağlama stilleri.

eşarp nasıl bağlanır başörtü nasıl bağlanır başörtüsü tesettür şal şal başörtüsü Hey buraya bakıverin bi :) Çok begendim hem eşarpları hemde bağlama stillerini kızlarda güzel olunca ortaya harika bir şölen çıkmış . Buyrun meleklerim bakalım tek tek..
  5. Değişik şallar

Değişik şallar

değişik şal modelleri şallar değişik şal, modelleri, örnekleri, burada arkadaşlar. Herkesin giydiğini, taktığını değilde değişik şeylerimi seviyor sunuz? O halde bu şal modelleri de tam da size göre Melek'ler:) İşte size değişik şal modelleri

Sayfayı Paylaş