gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Değişik şekillerde nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tekplatform nick ßüTün öZL€DiKL€R!im ߀ND€n aYRı YaŞıYoR...!!!!

ß € $ P a R a € d € R M i V a r L ı q ı n . . . ? K i Y o k L u q u n ß e n i A c ı t S ı n . . .!!

A$k'La SakLanßaç ØYnuYØrum !! £n iYisi içimden 9'a kadar SaymaK we Ønu ØLduğu Yerde UnuTmak ...!!

KØrkma KaLß!m GeÇeR aCıSı !LK D€Famı a$ıK ØLdun Sen ...!! VaR mı aŞKın ßenLe KavgaSı SanK! !LKez aĞLıYoRsun Sen ..!!

- mükemmeL deqiLim ama FarkLıyımm ßi kıZım oLana kadaR €n iyiSi ßenim

Sen KraLSan ßen NeYim aŞkına KöLe miYim ..!!! DaHa Ne iSTiYoSun Kapında mı öLeyim ...!!!
    Değişik nickler

ß e $ P a r a € d e r M i V a r L ı q ı n . . !!! K i Y Ø k L u q u n ß e n i A c ı T S ı n ...!!!

ß ! L ! r m ! S ! n ß u $ € h ! R de S a n a a $ ı K ß ! r ! V a r . . .!!!

Deq!$T!R€m€zS!n ߀ni... ߀n ßuyum ..!!! ß!raz Huysuz B!Raz KıRıK ...!!! ߀n K€nd!mL€ MuTLuyum ...!!!

sensiz kaLdım her anımda ... !!! halime aCıyorumm ...!!! anLamı oLmayan ßütün a$kLarda hep ßizi Ya$ıyorum...!!!

- qeLecek çizip atsa qeçmi$i ...!!!

$iddetLi qeçimsiz ...!!!

Geleceğim Bekle Dedi Ben Beklemedim Oda Gelmedi Ölüm Gibi Birşeydi Ama Kimse Ölmedi !!!

Değişik nickler
    Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞâr$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ

گǺkıή گẽήi گẽviyσ®uм Dẽмẽ [email protected] σLگuή گẽήiή GißiLẽ®Iήẽ گẽήi گẽvмẽkмi [email protected] uzǺk [email protected] Kẽliмẽ:

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara ,
    Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,
    her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah’a degiL Tüm aLLah’sızLara..!!!!

HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir. Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir

kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !==========

Değişik nickler
    DeLiKaNLı TeRKeTMeZ TeRKeDeNiDe aFFeTMeZ…

! ! !Hiç kimse için hayal kırıklığına uğramadım,
    çünkü hiç kimse için hayal kurmadım ...! !

αѕαмỉуσяυм єиğєℓℓєяỉ , ğöζüм καяα , ğöиℓüм ∂єℓỉ , вυ αѕκỉи ѕєи¢є вє∂єℓỉ уαѕαмακтαи vαζğєçмєκ мỉ..!

Üζüℓѕєи єℓỉиє вỉяѕєу ğєçмєζκỉ,∂üиуαиỉи нαℓỉ вυ нỉç ∂єğỉѕмєζκỉ,ѕαиѕ иє ζαмαи ğüℓєя вỉℓỉиємєζκỉ ∂єятℓєяє вσѕvєяỉρ уαѕαмαℓỉѕỉи..!

αуяỉℓỉяѕακ нєяѕєу вỉтєя ѕєvğỉℓỉм , ğỉ∂єяѕєи вỉя ∂αнα ğєℓмє вσѕυиα , ğỉ∂ỉѕỉи нєяѕєуỉи вỉтỉѕỉ σℓυя , вαğỉѕℓαя,α₣₣є∂єя ѕαимα вσѕυиα..!

ѕєи∂єи αуяỉℓỉи¢α çσκ çєκтỉм ∂єѕєм,αиℓαтѕαм нαℓỉмỉ ỉиαиỉямỉѕỉи,ѕєиỉи ѕєv∂αи вєиỉ ρєяỉѕαи єттỉ,уỉκỉℓ∂ỉм ѕєvğỉℓỉм ỉиαиỉямỉѕỉи..!

Değişik şekillerde nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nickini değişik şekilde yazmak isteyenlere!!!

nickini değişik şekilde yazmak isteyenlere!!!

değişik isim yazma değişik şekilde isim yazma şekillerde msn şekilleri ×÷•.•´¯`•)» (Buraya msn Ismi) «(•´¯`•.•÷× (¯`•._.•[ (Buraya msn Ismi) ]•._.•´¯) • ••^v´¯`×) (Buraya msn Ismi) (×´¯`v^•• • ,.-~*’¨¯¨’*•~-.¸-(_ (Buraya msn Ismi) _)-,.-~*’¨¯¨’*•~-.¸ Oº° ¨ (Buraya msn Ismi) ¨ °ºO - - –^[ (Buraya msn Ismi) ]^– - - “•.•´¯`•.•” (Buraya msn Ismi) “•.•´¯`•.•” `•.¸¸.•´´¯`••._.• (Buraya msn Ismi)...
  2. Değişik Nickler

Değişik Nickler

değişik nickler 2011 TëNNiSë® °«[Cã§ãÑøvã]»° /\¯ ®øMëø ¯ /\ { [email protected]@L ßø¥ } ¯`° ¢åPkIÑ° `¯ { D£vÎL } [[[ ®øßiÑ ]-[øøD ]]] ¯°²¤ m¥§t£®¥ ¤²°¯ [[[ åñGëL]]] [email protected] LøVë °±° Lµ¢Kÿ °±° {{{ Gë¢ë Kµ§µ }}}...
  3. espirili msn nickleri(değişik)

espirili msn nickleri(değişik)

değişik nickler unuttum nickleri isimli nickler değişik komik isimli msn nickleri ilk goruste aski anliyorumda, omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir. Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden...
  4. Şekil Damar Nickler

Şekil Damar Nickler

damar nicler şelik nickler şekilli damar nickler kalpten vuran alayına isyan Nє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~ ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!(No Commet!) •ßєи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм ...• ѕєиι ѕєν∂ιğιм кα∂αя нιç кιмѕєуι ѕєνмιуσяυм. ѕση вι кєѕ уιηє σηα gι∂ι¢єм ѕση вι кєz ∂υ∂αğıηı öρü¢єм нαуαтıм νυя кαℓвιм.... Ўεмįήįm...
  5. değişik msn şekilleri

değişik msn şekilleri

değişik msn şekilleri kalpli nick şekilleri msn nick yazma değişik şekiller ஐ ░░▒▓███▓▒░░ ♠♠♠♠♠ Nick ♠♠♠♠♠ ░░▒▓███▓▒░░ ஐ ஐ ♥―♥―♥―♥→ ‼… Nick …‼ ←♥―♥―♥―♥ ஐ «««¯¯¯¯º~º¯¯¯¯« ( Nick )»¯¯¯¯º~º¯¯¯¯»»» | ¤ۣۜ..¤ |·°· ~ ·° ( Nick) °· ~ ·°·| ¤ۣۜ..¤| ((¯`»¦«´¯)) Nickiniz ((¯`»¦«´¯)) [email protected](X) ®·#(([c=12]N Nick[/c=1]))·’®(X) ®∑×∑×∑.∆.∆.∆.∆….. ஐ·#·@ [M] ● ·@ [E] ● ·@ [R] ● ·@ [H] ● ·@ [A]●...

Sayfayı Paylaş