gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Değişik Sözler Mesajlar 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Değişik Mesajlar Değişik Mesajlar Kısa değişik sözler 2012

Tam kapak olacak, insanı can evinden vuracak, kimi zaman üzecek, kimi zaman sevindirecek birbirinden değişik sözlerle karşınızdayız melekler :) Seçin, beğenin :tik:

Damarlarımda Kan Gözlerimde Hayatsın, Bende Can Bedenimde Anlamsın.

Sevmek 2 Kişinin Birbirinden Saklanması, Aşk ise Saklanmamasıdır.

Bırakma Gözlerimi haydi Tut Ellerimi, Sensiz Bırakma bedenimi Seviyorum Seni Aşkım Ebedi.

Ölümsüz Hayat Sadece Çizgi Fimlerde Olur.

Belkide yoksun diye, bu kadar varsın; içimdesin.

O beni, ben de onu bekliyordum. Ve hiç konuşmadan bir gün daha sona eriyordu.

Mini etek, mini beyinleri tahrik eder.

Sakın bir toplulukta öğüt vermeye kalkma. (ARAP ATASÖZÜ)

Akıllı erkeği arkasından, kadını da yüzüne karşı öv. (GAL ATASÖZÜ)

Hiçbir zaman kimseye savaşa gitmeyi ya da evlenmeyi öğütleme. (İSPANYOL ATASÖZÜ)

Özlerim Kokunu Gecemin Kör Karanlığında, Vurulmuşum Saf Temiz Bakışlarına, Ben Seni Sevdim Seni Ezberledim Bebeğim.

İnsanlar Hata Yaptıkca Tecrübe Kazanır, Her Tecrübe Bir Hatayla Oluşur.

Şarap Sadece Çölde Kalanlara mı Mahsustur?

Sevgi Susuzluğu Çekenler de aşk denilen bir serap Göremezlermi?

Sevgi Aşkın Geçmişidir.

Ona âşık Olduğunda Kimseye Söyleme, Onlarda âşık Olabilir.

Değişik Sözler Mesajlar 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Doğru Sözler Mesajlar

2012 Doğru Sözler Mesajlar

Doğru Sözler 2012 2012 Doğru Sözler Bazen karşınızdakine çat çat laflar etmek istersiniz hani melekler :) Lafı dolandırmadan , yüzüne çarpmak işstercesine.. İşte öyle söylenmiş birbirinden doğru ve net sözler paylaşacağız sizlerle.. :) - Söz bir kantar! Gün gelir seni de tartar, doğru söylersen şerefin artar, yalan söylersen ocağın batar. - Güzellik çoğu zaman kusurları gizleyen bir...
  2. Orjinal Sözler Mesajlar 2012

Orjinal Sözler Mesajlar 2012

Orjinal Sözler Mesajlar Orjinal Kısa Mesajlar Msn iletisi olarak ya da faceden paylaşabileceğiniz, sevdiklerinize mesaj atabileceğiniz birbirinden ilginç sözler ve mesajları listeledik, beğeninize sunuyoruz melekler :tik: Ne kadar Bilirsen Bil, Söylediklerin Karşıdakinin Anlayabildiği Kadardır! Arkadaşlıklar bir yere kadar, dostluklar ise ölümsüzdür. ( Cihan Güven )...
  3. Anlamsız Sözler Mesajlar 2012

Anlamsız Sözler Mesajlar 2012

Anlamsız Mesajlar kısa Anlamsız sözler facebook Face ya da msninize hep derin anlamlar içeren iletiler koyacak değilsiniz ya ! Biraz da şaka yollu, anlamsız mesajlar koymak istiyorsanız, 80li yılların garip şarkılarından da dizelerin bulunduğu anlamsız sözler mesajlar 2012 listemize bir göz atın isterseniz :tik: Yaşandı bitti saygısızca aldatmanın tadına varınca doğru söyle sen kimin...
  4. 2012 Veda Sözleri elveda mesajları

2012 Veda Sözleri elveda mesajları

2012 Veda Sözleri Elveda Mesajları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bizden elveda sözleri isteyen misafirlerimiz için ve tabi ki sizler için de yılın en güzel veda sözlerini yani elveda mesajlarını paylaşıma açıyoruz Melek'ler. Sadece hayatın Acı bir Piyonuyum, Dert Keder Hüzünler Bende Saklı, Seni Bulmuşken Mutluluğu yakalamışken Şimdi Ellerimiz Ayrı Elveda Zamanı. Sana...
  5. 2012 Enteresan Sözler Mesajlar

2012 Enteresan Sözler Mesajlar

Enteresan Sözler 2012 Enterasan ve değişik sözler mesajlar İster facebook ister msniniz için kullanabileceğiniz ve sevdiklerinize sms olarak gönderebileceğiniz enteresan sözler 2012 listemizle karşınızdayız melekler :) Bende Söz Bitmez Sende Dinleme Arzusu Bitmez! Fazla irdemele muhabbetleri merak etme geçen sözleri sonunda üzücü bir nokta Olursun. Kaybedilince Değeri Anlaşılan...

Sayfayı Paylaş