gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Değişik Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Değişik Sözler istiyorum sişzden lütfen çok değişik sözler olsun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Değişik Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değişik güzel sözler

Değişik güzel sözler

değişik sözler değişik güzel sözler melekli güzel melek sözleri melek sözleri . İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan. Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense.. Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa, Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor Sen...
  2. çok çok değişik sözler !!  (:

çok çok değişik sözler !! (:

değişik sözler körkütük yaşar bazı insanlar aşkı sen kör o kütük makyajı akıyor farkının herkesleşiyorsun değişik sözler facebook külkedisi ne yapsın kendisini ancak ayak numarasından tanıyabilen bir salağı meleklerim hayata,aşka,mutluluğa,yalnızlığa,dostluğa dair okuyup beğendiğimiz -kısa ve öz- sözleri bu başlık altında toplayalım istiyorum... okuduğumuz kitaplardan alıntılar,kısa...
  3. Değişik Sözler Mesajlar 2012

Değişik Sözler Mesajlar 2012

Değişik Mesajlar Değişik Mesajlar Kısa değişik sözler 2012 Tam kapak olacak, insanı can evinden vuracak, kimi zaman üzecek, kimi zaman sevindirecek birbirinden değişik sözlerle karşınızdayız melekler :) Seçin, beğenin :tik: Damarlarımda Kan Gözlerimde Hayatsın, Bende Can Bedenimde Anlamsın. Sevmek 2 Kişinin Birbirinden Saklanması, Aşk ise Saklanmamasıdır. Bırakma Gözlerimi haydi Tut...
  4. Kısa Değişik Sözler

Kısa Değişik Sözler

Kısa Değişik Sözler *Değişik Mesajlar Merhaba SEvgili Melek'ler bu yazımızda bizden değişik sözler isteyen tüm misafirlerimiz ve üyelerimiz için kısa değişik söz ve mesajları paylaşıyoruz. *Para Konuşur Aşk Biter, Para Biter Aşk Konuşur.. *Para, Aşdan Daha KudretLidir. *Pişmiş Aşka Su Katılmaz. Yavaş Yavaş Tırmandım Aşkın Merdivenlerini Çünki Asansör Yoktur kalbimde. *Cinsellik iki...
  5. En değişik sevgililer günü sözleri

En değişik sevgililer günü sözleri

en özel sevgililer günü sözleri,en değişik sevgililer günü mesajları,en güzel sevgililer günü sözler,sevgililer günü mesajları 2015 Sevgililer Günü geldi çattı. O güne daha özel kılmanıza yardımcı olmak için sizlere özel en güzel sevgililer günü mesajları, şiirleri, hediyelerini biraraya getirdik. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir...

Sayfayı Paylaş