gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

ilginç tasarımlar ve yapılışları güzel tasarımlar ve yapılışları tasarım koltuklar Tarzda her zaman değişik ve ilginç olanı,alışılmışın dışında olanı seven arkadaşlarım için tam onlara göre sandalye modelleri.Ben tarz olarak bir isim bulamadım Farklı ve ilginç bir tasarım diyebilirim.Aslında görünümleri farklı olsada,rahat ve kullanım amaçlılar.

Tam bir kitap kurdu için ideal bir koltuk tipi...

Buda ''ehh şöyle biraz dinleneyim canım isterse kitapta okuyabilirim'' diyenler için ideal bir model :)

Bu modelimizde şöyle ayağını keyifle uzatıp,çayını,kahvesini içmek isteyenler için...

Buda onun katlanabilir hali.Kahveni,çayını içtin katla koy.

Bu bana pek rahatmış gibi gelmedi doğrusu

Reklamlardaki dijitürk koltuğuna benziyor ama konforu gayet yerinde görünüyorr.

Hoş bir görüntüsü var,ama ne kadar rahat kestiremedim:)

Baya bir ilginç tasarım arkadaşlar.Sadece görüntü bakımından faklı tarz sevenler için

Bu sandalyemi ben pek anlayamadım doğrusu :)

Eeee nasıl buldunuz arkadaşlar?Değişik ve bir o kadarda ilginç tasarımlar değilmi? Peki siz hangisini tercih ederdiniz? :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İlginçler ama rahat değiller bence :D Belki de biz alışagelmiş sandalye ve koltuklarda oturduğumuz için bunlar rahat gelmiyor olabilir :D İlginç paylaşımların için tşkler mislişkom :)

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Ben kitapların üstüne oturmaktan hoşlanmıyorum.ama paylaşımın için sağolcanım bu koltuk güzel görünüyo

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

cokk ilgincler ama ben biraz daha rahatima düskün oldugum icin bana göre degiller tüh yanii

paylasim icin saol

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çocukte cok rahat masallah tipe bak hem tv izler hemde eğlenirr :D

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Çok hoş yaa :)Da rulo bitince nolcek :D

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ben bunu çook sevdimm...:)

Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değişik ve İlginç Atasözleri

Değişik ve İlginç Atasözleri

İlginç Atasözleri ilginç atasözleri ilginç atasözleri ve anlamları çıkarcılıkla ilgili sözler çıkarcılıkla ilgili özlü sözler çıkarcı insanlar için Atasözü : Sıçılacak ağız göte yakın gelir: Anlamı : Kişinin ağır hakaret görmesi, kendisinin buna yol açmasından ileri gelir. Atasözü : Osuranın burnuna sıçmalı ki koku ala: Anlamı : Yaptıklarıyla çevresini rahatsız eden kişiyi daha ağır...
  2. Değişik ve ilginç tasarım kitaplık modelleri

Değişik ve ilginç tasarım kitaplık modelleri

değişik kitaplıklar kitaplık modelleri kitaplık tasarımları modelleri ve fiyatları tasarım kitaplıklar
  3. İlginç kanepe ve ilginç koltuklar

İlginç kanepe ve ilginç koltuklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çılgın Sandalye ve Koltuk Tasarımları

Çılgın Sandalye ve Koltuk Tasarımları

En Çılgın Sandalye ve Koltuk Modelleri Yeni Sezon Çılgın Sandalye Modelleri Modern Çılgın Sandalye ve Koltuk Modelleri Çılgın sandalye ve koltuk tasarımları ile ev dekorasyonlarınızda farklılık yaratmak istemez misiniz? En yeni çılgın koltuk ve sandalye tasarımları ile odalarınızda görünüm zenginlikleri oluşturmak isterseniz aşağıdaki resimleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Birbirinden...
  5. İlginç Tasarım Sandalyelerle Hoş Dekorasyonlar

İlginç Tasarım Sandalyelerle Hoş Dekorasyonlar

İlginç Tasarım Sandalye Modelleri En Yeni Sandalye Modelleri Farklı Tasarım Sandalye Modelleri Son dönemlerde üretilen yeni tasarım sandalye modellerini görmeye hazır mısınız? Birbirinden renkli ve modern görünümleri ile tüm dikkatleri üzerine toplayacak bu sandalye tasarımlarını görmek istiyorsanız zaman kaybetmeden sizler için oluşturduğum resim galerisini ziyaret edin. Ahşabın sıcaklığını...

Sayfayı Paylaş