gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Değişik Vitrin Tasarımları..

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

değişik tasarım örnekleri vitrin tasarımı vitrin tasarımları tasarım örnekleri tasarımı nasıl yapılır [​IMG]

Değişik Vitrin Tasarımları.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vitrin

Vitrin

Gurur ve kibire, göz boyamaya, kadınların hile ve tuzaklarına delalet eder.Rüyada vitrin görmek, fazla gösterişin rüyayı göreni gülünç duruma düşürdüğünün işaretidir. Bir vitrinin önünden geçmek, yanlış davranışlarınızdan dolayı komik duruma düşeceğinizi ve utanacağınızı işaret eder. Rüyada bir vitrinin önünden geçmek, yanlış davranışlarınızdan dolayı gülünç duruma düşeceğinizin işaretidir....
  2. Değişik Meyvelik Tasarımları

Değişik Meyvelik Tasarımları

Bu meyvelikler çok ilginç :) Hepsi birbirinden şıklar. Masamız bu meyveliklerle çiçek gibi olacak desenize meleklerim :)
  3. Değişik ama hoş tasarımlar...

Değişik ama hoş tasarımlar...

1985 Doğumlu Nur Teker 1 yıldır Milkhead Design Studio adı altında bu eğlenceli, sevimli tasarımları yapıyor Meleklerim. Ürünlere şöyle bir baktığınızda genellikle bayanlara has gibi gözüksede, erkeklerinde kullanabilceği ürünler var :):) Her malzemeye tekniğini uygulayabildiğini söyleyen Nur Teker kişiye has ürünlerde yapıyor. buyrun bence aralarinda gercekten cok hos olanlari var...
  4. Değişik kırlent tasarımları

Değişik kırlent tasarımları

değişik kırlent modelleri ilginç kırlent modelleri Değişik ve şık kırlent tasarımlarını sizlerle paylaşıyorum
  5. İşte Meleklerim Değişik Ve de İlgiç Tasarımlar....

İşte Meleklerim Değişik Ve de İlgiç Tasarımlar....

İlginç Tasarımlar İlginç Tasarım Resimleri Bu resimlere baktıktan sonra insanoğlu çok icatçı ve değişimi seven ama bazende boş şeylere kafasını yoran olarak yorumluyorum kendimce Yani biraz daha akılcı şeylere kafasını yorsa insanlar daha büyük icatlar çıkacağına eminim ben.....İşte bana ilginç geldi bir o kadarda iyi fikirler de var yani..... Tuvaletini yapan köpek şeklinde tasarlanan bu...

Sayfayı Paylaş