gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Değmez Bu Hayat

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.
    arkadaşlar az ve öz bir paylaşım umarım beğenirsiniz

.

Değmez Bu Hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Ağlama Değmez Hayat

Kargo - Ağlama Değmez Hayat

Rüya gibi her hatıra Her yaşantı bana Ne bulduysa kaybetti Gönül aşktan yana Ömür çiçek kadar narin Bir gün kadar kısa Ağlama değmez hayat Bu gözyaşlarına Ağlama değmez hayat Bu gözyaşlarına Her damla yaş oyuk oyuk İz bırakır kalbimde Hayat şarap gibidir Keder de var neşe de Ömür çiçek kadar narin Bir gün kadar kısa Ağlama değmez hayat Bu gözyaşlarına Ağlama değmez hayat Bu...
  2. Neşe Karaböcek - Ağlama Değmez Hayat

Neşe Karaböcek - Ağlama Değmez Hayat

Rüya gibi her hatıra her yaşantı bana Rüya gibi her hatıra her yaşantı bana Ne bulduysa kaybetti gönül aşktan yana Ne bulduysa kaybetti gönül aşktan yana Ömür çiçek kadar narin bir gün kadar kısa Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına Her damla yaş oyuk oyuk iz bırakır kalbimde Her damla yaş oyuk oyuk iz bırakır kalbimde Hayat şarap gibidir keder de var neşe...
  3. Hakan Peker - Ağlama Değmez Hayat Bu Göz Yaşlarına

Hakan Peker - Ağlama Değmez Hayat Bu Göz Yaşlarına

Rüya gibi her hatıra her yaşantı bana Ne bulduysa kaybetti gönül aşktan yana Ömür çiçek kadar narin Bir gün kadar kısa Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına Her damla yaş oyuk oyuk İz bırakır kalbimde Hayat şarap gibidir kederde var neşede Ömür çiçek kadar narin Bir gün kadar kısa Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına
  4. Nalan - Ağlama Değmez Hayat

Nalan - Ağlama Değmez Hayat

ağlama değmez hayat notaları ağlama değmez hayat nota rüya gibi her hatıra her yaşantı bana ne bulduysa kaybetti gönül aşktan yana ömür çiçek kadar narin birgün kadar kısa ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına her damla yaş oyuk oyuk iz bırakır kalbimde hayat şarap gibidir kederde var neşede hayat şarap gibidir kederde var neşede ömür çiçek kadar narin birgün...

Sayfayı Paylaş