gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

değmezmiş ona

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

değmezmiş ona artık anladım çokk yazıkk...nerden başlıycamm bilemiyorumm içim okadar dolu ki :18: ama herşeyin yalan olduğunu anlamak boş yere emek verip kendinden vazgeçmek ve sonunda kaybetmek hatta pişman olmak :18: çoğumuz hep aynı şeyleri yaşıyoruz...neden sebep aramıyorum çünkü ben seçtim.onu sevmekle hata yaptım hatamı kabul ediyorum sadece geçen 3 yılıma ve kaybettiklerime yanıyorum :18: nasılda inanmışım nasıl güvenmişim ona geçte olsa anladımm değmezmiş işte :18: en kötüsü de hala seviyo olmak çıkarıp atmak istiyorum içimden onu yeter artık bitirdi beni :18: sevgi bumu ya bide hala senii çoook seviyorumm diyo onun ki sevgiyse benim bu içimdeki ne allahtan tek dileğimm alsın onu içimden :18:ve oda benim gibi olsun :18:

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    oyyy cnm kıyamam içim gitti bitanem yaa ağlama bugünlerde geçer atlatacaksın elbette ben hep yanında olacam üzülme sen emi canımsın...

3. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canım geçicek herşey.acın azalıcak.ve ozaman herşeyi daha dogru görüceksin.......

4. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    üzme kendini canım ona değmezmiş demen bile büyük ilerleme Allah senin gönlüne göre birini çıkaracak insallah karsına o kaybetti sen üzülme... değmez dediğin an sileceksin..zor ama sileceksin[​IMG]

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm sucremm seni tanıdığım için çook şanslıyım ben çook sağoll yanımda olduğun için.sucremm aradı ağlıyo pişmanım seni çok seviyorum diyo bende ben seni sevmiyorum bitti arama beni dedimm :18: içim yanıyo ama başka çarem yok beni mafetti o ...

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    kendi canımm çok sağoll inşallah en kötüsüde bugün aramış pişmanım seviyorum diyo sevgi bumu mafetti beni ya herşeyimi aldı benden ...

7. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ünimelek canımm çok sağol anlamıyomm artık onun sevgisini ailesi sırf okuyom çalışıyom diye beni istemedi 3 yılımı verdim ona oda ailesi istemiyo diye bıraktı beni mafetti :18: bugünde aramış pişma nım seni çoook seviyorum diyo :18: nasıl sevgi bu ben bitti dedimm ona içimm yanıyo ama onun yüzünden bu hale geldik biz :18:

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay canım ya 3 sene.
    ve sen okuyosun calısıyosun diye bıraktı he?
    ailesinin gazına gelmiş.
    cok cekmişsin anlasılan ama sıra onda olsun biraz koşsun bakalım ne kadar ciddi biraz görr.belki düzelir herseyy.
    3 seneyi silip at demem bak pismanmıs biraz dene ve gör sevenleri Allah'tan baska da kimse ayırmasın anne baba arkadas vs.kimse girmesin aralarına kötü bi durum kimsenin basına gelmesin inş..
    sende bozma moralini onun seni arayıp sorması bile mutlu etsin bence seviyo ama etkide kalıyo her erkek gibi :)

9. berennaz

berennaz Forum Okuru

sen mahfolmadın olan ona oldu geç kaldı artık sen kendi yolunu çiz ardına bile bakma istanblul yolcusu kalmasın:shootout:

10. sunrise*

sunrise* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım yaa,sudemyalnız değilsin hiçbizmn bizler varız, çok üzme kendini .. zor bi durum gerçekten ama biz kadınlar bu durumlarda kısa sürede yelkenleri suya indiriyoruz biçok şeyi görmezden gelebiliyoruz affediyoruz ama erkekler öyle olamıyorlar ne kdr severlerse sevsinler bisüre tabiri caizse sürünmemizi istiyolar. zaman tanı kendine bence, sonradan pişman olma,

11. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    evettt iklimm sırf o yüzden bıraktıı.hemde nasıl canımm öle çektim ki herşeyi herkesi karşıma aldım :18: canımm haklısın 3 yıl kolay değil ama ya yine aynı şeyi yaparsa gücüm kalmadı seviyorumm hemde çoook seviyorummm ama çook üzdü beni :18: sevmiyorum istemiyorum seni dedim :18: öyle ağlıyodu ki ama bende çoook ağladım halada ağlıyorum bizi bu duruma o getirdi :18:

12. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm sunrise çok sağoll biliyorum canımm iyiki varsınız zaten siz olmasaydınız kafayı yemiştimm...bilmiyorum canımm korkuyorum artık yine aynı şeyi yapar diye ailesine karşı duramaz diye :18: ailesi için değermiydi bizi bu duruma getirmeye öldürdü beni resmen o herşeyimdi benimm öyle çooook seviyorum ki ama o ailesini seçti sonrada pişman oldu seni seviyorumm hatalıyım diyo ağlıyo sevgi bumu???

13. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    çokk sağoll beren canımm inşallah gelicemm seni de görücem seviyorummm beren ama o bize ailesi için bunu yaptı biz onun yüzünden bu haldeyiz pişman olması yetmiyo :18:

14. sunrise*

sunrise* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cnm ailesinin istekleri biyere kdr geçer, sınır vardır.Sen haklısın ailesi için değmezdi çünkü seninle birlikte bi hayatı olucak ileriye yönelik düşünüyosun.
    Ama canım şöyle bişey de var çıktıgın kişi nsıl biriydi hiç bilmiyorum da, erkekler kadınlara göre daha geç olgunlaşabilio şimdi ailesinin etkisinde kalabiliyosa, yada bi hata yapmışsa sürekli bunu yapıcak diye bi izlenim oluşmasın sende.Korkunu anlayabiliyorum senin, merak etme herkesin ilişkisinde korkusu oluyo değişik sebeplerden.
    Aşıksan bu durum için bi şans vermelisin, kaybetmek çok kolaydır sadece bir kelimene bakar hayatının kalanında onun da yer almasını gerçekten istiyosan denemelisin canm pişman olmuş...ailesini katmıyorum bile, zamanla düzelir kabul etmekten başka çareleri de kalmaz..

15. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canımmm,,sudemiim benim ..senin için bu günler çook zorr az değil yaa 3 yl kolay değil ama biraz zaman bence :(( ..biliyorum bu günleri zor atlatıcaksın ama sabır et ..zamana bırakk..zamanla olumlu yada olumsuz şeyler olucaktır..hakkında rabbimden hayırlısını iste bitanem..herşey gönlünce olsun...

değmezmiş ona konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. değer sandım değmezmiş

değer sandım değmezmiş

Hiç adil olmasada, hayatı affetmeyi öğrendim. aslında kendimi affetmeyi öğrendim... çünkü ben hayatın ta kendisiyim. önemli olanın , olduğum yer değil kiminle olduğum olması gerektiğini öğrendim... çaba sarfetmeden birini " çok " sevmeyi öğrendim... insanın sadece bir anlık çekici&gizemli olabileceğini ondan sonra alışıldığını öğrendim... ve...
  2. On

On

Rüyada on sayısı mevki, nüfus, yetkidir. Kişinin işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.
  3. Yalın - Değmez

Yalın - Değmez

Söz aşka gelmişken iki yabancıyız hala Duygular uçuşurken gizleniyoruz yanında Ayrılalım unutalım Hep üzüldük biraz durulalım Genceceik kalbimiz yıllandı sonunda Değmez değmez zorlamaya Değmez değmez dayanmaya Değmez değmez ağlamaya Değmez değmez gözyaşına değmez Yazık değil mi eridik tükendik Kandırdık kendimizi aylarca
  4. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]
  5. sana değmez

sana değmez

Benden sana dert olmaz bunu bil Nasıl güllerin pembe dilleri varsa Senin gülden bedenin var bunu bil Boş yere etme şikayet tutar ahım Bir kere insan yerine koy aşkımı Sevdim anlatamadım Sana değmez.. Bu sitemler sana değmez Beni aldattın bunu bile bile kahrettin Sana kızmıyorum Sana son sözüm... UNUT GİTSİN...

Sayfayı Paylaş