değmezmiş ona

sudemiim bende senii çok özlediim ...inş iyisindirr kuzuumm..herkesin dediği gibi ailesine karşı dik dur ..onların inadına tatlım..sevindirme onlarıı
canımm ya bende çook özledimm...tam unutucam derken dün aradı yine mafetti beni :18: şuan çok kötüyümm ama inşallah atlatıcam ailesini de allaha havale ediyorumm onları suçlamıyorumm çünkü hata benimm baştan beri herkes bana sana yazık o sana layık değil dedi ben hiçkimseyi dinledimm öle sevdim ki ama yanlış insanı sevmişimm yanlış insana güvenmişimm konuşurken ağlıyo ben pişamanınn diyo hata yaptım seviyorum seni diyo yalvardı resmen ama ben bitti seni sevmiyorum arama beni dedimm yandı içimm seviyorumm hala onu ama bizi bu duruma o getirdi..:18:

offfffffffffff ::((((((((((

ya birtanem güzelll bacımm.. canım ne oluyor neden kesilmior hiçç ya bu gözyaşlarııı walla bendee üzülüyorum yapma ne olurrr evet deymezzz onaaa o zman neden aglıyorsunn sen güçlüsün yaa balımm toparlann azz kendinee gellll senii ailesii için bırakan oo ... sen değill o kaybettii seniii ..daha cokk arayacak seni ne olurrr azz kendini zamana bırak onu unutmayıı gercktn isteee bacımm benimm yapma ne olurr kahroluyorumm ben yaa kendine bunu yapmaa artq ne olurrr tmmm bir anda sil unut diyenn yokk sana ama kendinii az toparlaa acma şunun telinii yaa azz sürünsünn bırakk....şöyle bir toparlann...ne olurrr birtanemm yapma bunu kendine artıq yeter...

canımm gamzemm iyiki varsın çok sağoll... sen üzülme ama inan benimde hiçç gücüm kalmadı 3 yılımı ilk aşkımı sevgimi çaldı benden ...hiç yüzüm gülmedi unutmaya çalışıyorum çıkarıp atmak istiyorum onu içimden keşke hiç tanımasaydım diyorum aklımda bitirdim ben ama tam başarıcakken bişekilde giriyo yine hayatıma tamam yalan söyleyemem onu herşeye rağmen hala çook seviyorumm ama o haketmiyo sevgisine inanmıyorum sevse ailesi için beni bırakmaszdı neler çektim onun yüzünden neleri feda etiim o naptı kapadım tlf arayıp duruyo yalvarıyo yeter dedimm istemiyorum seni anlamıyo neden gamzemm ya bizi bu duruma getiren o değil mi???ne istiyo hala benden???onun sevgisi bumu???eğer onun ki sevgiyse benim bu içimdeki ne ??? tamam canımm söz veriyom sana daha iyi olucam....

ben bunu hakedicek naptım abla nasıl bu duruma geldimm inan kendime çokk kızıyorumm inşallah o ve ailesi benden beter olsun :18:

sen sadece sevdin cnm tek sucun bu eger sucsa, ama suda varki her insan sevilmez degmez yani bos ver artik dövünme ben ne yaptim ne ettim deme hic, bundan kendine bi ders cikar cnm bundan sonrada kimse senin gururunla,duygularinla,oynayamasin artik üzüldügünü agladigini duymak istemiyorum yoksa gelirim oraya seni döverim :D

sen sadece sevdin cnm tek sucun bu eger sucsa, ama suda varki her insan sevilmez degmez yani bos ver artik dövünme ben ne yaptim ne ettim deme hic, bundan kendine bi ders cikar cnm bundan sonrada kimse senin gururunla,duygularinla,oynayamasin artik üzüldügünü agladigini duymak istemiyorum yoksa gelirim oraya seni döverim :D
canımm ablam çokk sağol tamam ablacımm söz veriyorum sana

artık anladım çokk yazıkk...nerden başlıycamm bilemiyorumm içim okadar dolu ki :18: ama herşeyin yalan olduğunu anlamak boş yere emek verip kendinden vazgeçmek ve sonunda kaybetmek hatta pişman olmak :18: çoğumuz hep aynı şeyleri yaşıyoruz...neden sebep aramıyorum çünkü ben seçtim.onu sevmekle hata yaptım hatamı kabul ediyorum sadece geçen 3 yılıma ve kaybettiklerime yanıyorum :18: nasılda inanmışım nasıl güvenmişim ona geçte olsa anladımm değmezmiş işte :18: en kötüsü de hala seviyo olmak çıkarıp atmak istiyorum içimden onu yeter artık bitirdi beni :18: sevgi bumu ya bide hala senii çoook seviyorumm diyo onun ki sevgiyse benim bu içimdeki ne allahtan tek dileğimm alsın onu içimden :18:ve oda benim gibi olsun :18:

Seni anlıyabiliyorum canım çok üzme kendini desekte takma desekte bu etkili olmaz ama geçicek zamanla belki zor olucak ama geçicek bu dönemde biraz üzüleceksin ama geçicek merak atme :)

Geri