gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Değşik Lambalar

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Şöyle düşünelim .Bir parkta yürüyoruz ve aniden karşımıza bir sanat eseri gibi görünen ama aslında sokak lambası olan bir şey çıkıyor :)Ne hoş olurdu değil mi.Buyrun bakın o uzun uzun direklerin yerine bunlar olsa hoş olmaz mı :D [​IMG]

Son düzenleme: 9 Haziran 2009
  2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    oldukça değişikmiş

Değşik Lambalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarmaşıktan Lambalar....

Sarmaşıktan Lambalar....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İşkembe Lamba

İşkembe Lamba

İşkembeden lamba olur mu hiç demeyin. Oluyor çünkü. İlk defa gördüğüm bu lambaları sizinle paylaşmak istedim. Bir de görüşlerinizi almak istedim :) İşkembeden lamba olur olmasına da sizce bu hiç estetik olur mu ? Sorumun cevabını bekliyorum :D Ben estetik bulmadım yani :D :huhe: hahaha Ama ilginç bir tasarım gerçekten.. Hakkını vermeli.
  3. 120 değşik şekilde giyilen elbise

120 değşik şekilde giyilen elbise

sonbaharda giyilen kıyafetler ilkbaharda ne giyilir ilkbaharda giyilen kıyafetler bu ekonomik krizde bence güzel bi çare nedersiniz.... Ekonomik kriz kendi giyim tarzını da yarattı: The Zipper! Bu şık elbise yüzlerce farklı şekilde giyilebiliyor ve dünyanın önde gelen moda otoriteleri tarafından ekonomik krizin en son giyim tarzı olarak tanımlanabiliyor. The Zipper, sınırsız...
  4. Çok değşik çanta modelleri

Çok değşik çanta modelleri

Bi topuğu kırılan ayakkabılarını atmayın kızlar sağlam olanıyla çanta yapın hahaha

Sayfayı Paylaş