gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Deichmann Tam Sana Göre

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

deichmann platformlu ayakkabılar
    Tamda Şu sıralar giymek için uygun gördüklerim :) Bayanların özenerek giymiş olduğu ayakkabı modellerinden olan Deichmann ayakkabı modelleri tarzları ve görselliği ile sevenleri ile 2011 2012 sezonunda da buluşuyorlar..
    İşte bayanların yeni sezonda da giymekten zevk alacakları Deichmann ayakkabıları..
    [​IMG] davette..
    [​IMG] gunlukte bıle..

çok şık

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Mart 2011
    Young bride ve GREY bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şık modeller emeğine sağlık canımm

Deichmann Tam Sana Göre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunlar tam genç kızlara göre!

bunlar tam genç kızlara göre!

genç kızlara göre oyunlar sukutur oyunları çocuk sukuturları sukutur modelleri fiyatları
  2. aşığım seviyorum diyorsan bu nickler tam sana göre!

aşığım seviyorum diyorsan bu nickler tam sana göre!

seni seviyorum nickleri seviyorum nickleri aşığım seni nickler nick Yalanlar bitmez dudaklar susmaıynca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmaıynca Güller içinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam Gülüm, seni koklamaksa ölüm sen buna değersin Gülüm. Bir ıyldız seç kendin için gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatlı olsun, bir ıyldız da bana seç, parlaklığı önemli değil yeter ki...
  3. Boncuk seviyorsan bunlar sana göre

Boncuk seviyorsan bunlar sana göre

Boncuk seven tüm meleklerin tercihi olacak saatler burada.Kolunuzda takın boncukların şıklığını yaşayın.:)
  4. Bu gardroplar sana göre

Bu gardroplar sana göre

gardolap modelleri gardroplar gardolabı modelleri gardrop gardolap Gardrop denince ; mobilyamı katii süretle beyaz istiyorum ve bu model çok ama çokk hoşuma gitti.. Bayıldım bayıldım... çok şık.. mükemmel değil mi sizcede.. :orkide: kitaplık gibi maaşallah.. tüm odayı doldurmuş biz bayanlara lazım aslında böyle birşey.. Bir rafı herifine:nur: yeter Melek kalanı sana :) deişik...

Sayfayı Paylaş