gebe
  1. karakas

karakas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Dekorasyona dair her şey

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında karakas tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba ben henüz çok yeni bir blog açtım burada dekorasyona dair her şey,evlilik hazırlıkları ile ilgili bilgiler olacak.sizlerde yorumlarınızla ppaylaşımlarda bulunabileceksiniz.Mola için bloğuma uğrayın:) işte adresim: Love of Cottage

Dekorasyona dair her şey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Her Şeyden Çok

Nilüfer - Her Şeyden Çok

tarot nilüfer nilüfer tarot tarotcu Bugün uyandığımda yoktun yanımda Canım bugün ilaçlarımı almadım Canım bugün ilk defa sensiz kaldım Canım canımın yaprakları gözlerin yok Çok canımı yakıyor özlemin Çok çok çok her şeyden çok Sönmeyen ateşlerde günahlarım yanıyor Bıraktığın bu yerde Hayallerim ağlıyor Ah canım Mahvediyor karanlıklar Sönmeyen ateşlerde Günahlarım yanıyor Yüreğim kan...
  2. Nez - Her Şey Boş

Nez - Her Şey Boş

Sen kendi tarafını tuttun ben ellerini tuttum Sana bir iki ağır sözüm vardı tamam tamam yuttum Çok belli ettin aldattığını dostlardan duydum Haberin olsun yalanların önüne karargah kurdum Şimdi başa dönüyor ayrılıklar Fani bu dünya gel beni kurtar Devire devire yürüyorum şişeleri Ben değil barlar sarhoş Evire çevire unutuyorum aşkları Yalan bu dünya her şey boş İddia ediyorum ki her şey boş
  3. Yenidoğanlar hakkında her şey!

Yenidoğanlar hakkında her şey!

Yenidoğanların göbek temizliği, anne sütü ile beslenmesi, uykusu ve diğer bilmeniz gerekenler...! Hepsini tek başlık altında toparlayıp size sunuyorum meleklerim.. 'Türk Pediatri Kurumu doktorları tarafından hazırlanmıştır' • Göbek Temizliği: Bebeğinizin göbeği yaklaşık 10 gün sonra düşer. Bu sürede her gün bebeğinizin göbeğini temizlemelisiniz. Göbeğin mikrop kapmaması için göbek...
  4. Zaman her şeyin İlacıdır

Zaman her şeyin İlacıdır

yaşanılan sorunlara bazen çözüm üretmek çok zor olur, hatta üretilebilecek bi çözüm olmaz.. yapacak bişe yoktur.. iş işten geçmiştir.. bu gibi durumlarda yapılabilecek en iyi şeylerden birisidir belki de zamana bırakmak.. olayları gidişatına bırakmak.. keza, zaman herşeyin ilacıdır.. İsteyerek içine akıttığın bu zehir seni etkilemeye başladığında.. Bazen bir çığlık gibi sessizliğin o...

Sayfayı Paylaş