gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekorasyonda ahşap sıcaklığı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ahşap objeler Ahşap dekorasyon ürünleri

Küçükkken hayal ederdim hep; kocaman bir ağacın dalında ahşaptan bir evdeyim. Doğa ayaklarımın altında. küçücük ama sıcak bir yuva burası. Sanırım bu hayalde izlediğim filmlerin etkisi var. BEn o filmlerin afişlerini duvar kağıdı yapayım en iyisi. BAktıkça hayallerimi hatırlarım. Ağaç dalı üzerinde ahşap bir evde yaşayamam belki ama bu ahşaptan yapılmış dekorasyon ürünleriyle ahşabın sıcaklığını evime taşıyabilirim meleklerim.

2. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0
    2.olan çok değişik otantik bişiy

tesadüf bunu beğendi.
Dekorasyonda ahşap sıcaklığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahşap Mobilya Dekorasyon

Ahşap Mobilya Dekorasyon

ahşap kitaplık modelleri sürgülü gardrop modelleri ahşap bar bar dekorasyon Ahşap mobilya dekorasyon alanında, iş yeri dekorasyon, ofis dekorasyon, bar dekorasyon, restoran dekorasyonu, villa dekorasyonu, ev dekorasyon, bahçe dekorasyonu işlerinde, mimari tasarım, dizayn, üretimi ve uygulamaları... Yaşadığınız mekanı size özel kılan, sizin tercihleriniz ve hayallerinizdir. Ahşap...
  2. AhşaBın SıcakLığı..

AhşaBın SıcakLığı..

Meleklerim ahşaba bayılıyorum mükemmel bir görüntüsü var bana göre bakalım siz ne kadar seveceksiniz:)
  3. Dekorasyonda sarı sıcaklığı

Dekorasyonda sarı sıcaklığı

Sarı rengi dekorasyon Sarı Dekorasyon örnekleri Sarı rengi sevdiğim pek söylenemez ama sarı çiçekleri çok seviyorum. Sarı sonbaharı da çok seviyorum. Geçende kuzenimin düğününde siyah sarı makyaj yaptılar gözüme. Gerçekten beğendim. Artık sarıya o kadar soğuk bakmıyorum. Sizlerle de sarı kullanılmış dekorasyon örneklerini paylaşacağım meleklerim.
  4. Ahşap ranza dekorasyonu

Ahşap ranza dekorasyonu

Ahşap ranza dekorasyonu Ranza dekorasyonu Bu mavi ranza, dekorasyona çok uymuş. Erkek çocuklarının çok seveceği bu oda tasarımı, ev dekorasyonunuza çok yakışacak meleklerim.
  5. Oturma Odalarımıza Ahşap Orta Sehpalarla Gelen Sıcaklık

Oturma Odalarımıza Ahşap Orta Sehpalarla Gelen Sıcaklık

Oturma odaları en çok vakit geçirdiğimiz odalarımız arasındadır. Rahatlığı seven kişiler için bu oda dekorasyonu diğerlerine nazaran daha çok önemsenen dekorasyon modelleri arasındadır. Oturma odalarında en özel görünümleri elde etmek için daha doğrusu sıcak ortam atmosferini aşılamak için orta sehpa modelini ahşap model seçimi ile gerçekleştirmeye ne dersiniz?Ahşap orta sehpa modelleri...

Sayfayı Paylaş