gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekorasyonda meyveleri kullanalım melekler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dekoratif meyveler Dekorasyon fikirleri
    Allah'ım bu nasıl bir yaratıcıktır böyle yarabbim. Benim niye aklıma gelmez böyle şeyler. Meyveleri balkonda saklamak yerine salona dekorasyon amaçlı koyabiliriz. Hem mis mis kokuturlar. Limonlarla olana ayrıca bayıldım. Tabi bozulmalarına izin vermemek lazım. Ham meyve kullanırsak geç bozulur. Yada gerçek meyve yerine meyve sabun ya da meyve mum kullanabiliriz. Dekorasyonda meyve şıklığı;

Dekorasyonda meyveleri kullanalım melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haydi melekler meyve toplamaya

haydi melekler meyve toplamaya

vişşş canım çekti:D Hamiş olanlar bakmasın lütfen:hhh:
  2. 2011 dekorasyon trendleri geldi melekler

2011 dekorasyon trendleri geldi melekler

Her şeyde olduğu gibi ev dekorasyonunda da her yıl trendler değişiyor...2011 yılının dekorasyon trendleri bakalım neymiş... Zaman zaman “faydacı” tasarımlar ön plana çıkarken, kimi zaman ise farklı renk tonlarının kullanıldığı, yaşamın daha da kaliteli hale getirildiği konseptler tercih ediliyor. Dekorasyon ve mimarlık alanlarında sunduğu özgün proje ve uygulama hizmetleri ile...
  3. Cilt sıkılaştıran meyveler hangileri buyrun öğrenelim melekler.

Cilt sıkılaştıran meyveler hangileri buyrun öğrenelim melekler.

cilt sıkılaştıran meyveler neler hangileri buyrun öğrenelim. Cilt sıkılaştırmak için sizlere daha önce gerek bitkisel cilt sıkılaştırıcı maske önerileri, gerek ise sıkı bir cilt için kozmetik ürün önerilerinde bulunmuştuk. Güzel ve genç bir cilt için, detaylı tüm konulara, önerilere ve tariflere yer verdik. Güzelliğe giden en büyük ve etkili yol, cildimizdir diyor ve Meleklermekani.com olarak,...
  4. İkizler burcu melekleri için dekorasyon. Buyrun melekler

İkizler burcu melekleri için dekorasyon. Buyrun melekler

Burçlara göre dekorasyon İkizler burcu dekorasyon önerisi İkizler burcunu nasıl bilirsiniz diye bana sorarsanız ikizler burcu melekler bana kızmasın ama biraz tutarsız buluyorum. Benim tanıdığım ikizler çok sabit fikirli değil bir gün kızdığını diğer gün sevebiliyor. Ama onun dışında çok iyi bir sırdaşlar, çok pratik insanlar. Bakalım ikizler burcunun dekorasyon zevki nasılmış? Çok...
  5. Oda dekorasyonu mükemmel meleklerim.

Oda dekorasyonu mükemmel meleklerim.

Oda dekorasyon örneği Şık oda tasarımı Bu şık oda tasarımı hem rahat hemde konforlu melekerim. Koltuğundan tut,yatağına kadar tam bir çatı katı dekroasyonu olmuş. Ayrıca bu dekorasyon çatı katı olduğunu bile hissettirmiyor.Halısı,rafları,kitapları,tabloları,sandalyesi,masası herşeyi çok güzel olan bu oda dekorasyonunda çok güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş