gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Dekorasyonda mor sevgisi

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

dekorasyon, fikirleri, ürünleri, önerileri burada arkadaşlar.
    Son zamanlarda dekorasyonda mor renginin kullanılması çok hoşuma gidiyor..
    Banyoda,mutfakta,çocuk odalarında veya salonda herhangi bir aksesuarda mor renk bence bir anda dekorasyonun havasını değiştiriyor..
    Evet buradan bildiriyorum birgün bir ev veya mobilya değişikliğim olursa mutlaka mora sevgimi göstermek istiyorum:)
    [​IMG][​IMG]

zey_nep bunu beğendi.
Dekorasyonda mor sevgisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekorasyonda renk kombinasyonları- Mor - Gri uyumu

Dekorasyonda renk kombinasyonları- Mor - Gri uyumu

Mor gri kombinasnonu Mor gri dekorasyon önerileri Mor dekorasyon örnekleri En sevdiğim renktir mor. Mor'a en çok yakıştırdığım renk ise gri. Oturma odama girdiğinizde bunu zaten anlayabilirsiniz:lau: Köşe koltuğum mor renkli, kırlentleri ise gri. Perde olarak gri kruvaze perde seçtim. güneşlik olarakta eflatun renkli stor. Kruvaze perdenin tam ortasından ise gri ve mor boncuklu perde süs...
  2. Mor dekorasyon ile gizemli evler

Mor dekorasyon ile gizemli evler

mor dekorasyon örnekleri lila dekorasyon Mor dekorasyon düşünüyorsanız mor-gri uyumunu kullanarak hoş bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Mor dekorasyon örnekleri de size yapacağınız dekorasyon hakkında fikir verebilir. http://www.meleklermekani.com/imagehosting/126.JPG-5b.jpg[/IMG
  3. 2014 Mor Ev Dekorasyon Örnekleri

2014 Mor Ev Dekorasyon Örnekleri

mor renkli dekorasyon, mor dekorasyon örnekleri, mor ev dekorasyonu Mor ve lila tonlarını oldum olası sevmişimdir. İnsana pozitif duygular aşılayan mor rengin cazibesinden birçok ev dekorasyon örnekleri ile faydalanabiliyorsunuz. Genç odalarından yatak odalarına kadar evinizin birçok yerinde mor tonları ile kombinler yaratabilir ve çok hoş bir atmosfer oluşturabilirsiniz. 2014 ev dekorasyon...
  4. Mor renki banyo dekorasyon modelleri

Mor renki banyo dekorasyon modelleri

en şık banyo tasarımları,mor renkli banyo dekorasyonu,mor renkli banyo tasarımları,mor renkli banyo dekoru nasıl olmalı,birbirinden şık banyo modelleri hakkında bilgiler Renkler kişiliğinizi bir nebze de olsa yansıtmaktadır. Renk seçimleriniz ile düşüncelerinizi vurgulayabilisiniz. Düşüncelerinizin bir kısmını da banyolarınızda hissetmek, sizi rahatlatacak ve banyoya girdiğinizde çıkmak...
  5. Koyu mor renginin dekorasyonda kullanımı

Koyu mor renginin dekorasyonda kullanımı

Tutkunun, bilgeliğin ve asaletin rengi mor ev dekorasyonunda kullanımında sofistike bir etkiye sahiptir. Koyu renk dekore edilmiş bir oda, zarifliğin bir temsili olarak cesur ve çarpıcı bir gücü vardır. Koyu bir renk olması sebebiyle dekorasyonda gölge olarak kullanılması daha sağlıklı sonuçlar verecek rengin özellikle gölge olarak kullanımlarında gri gibi hafif renk tonları tercih...

Sayfayı Paylaş