gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekorasyonda Önce ve Sonra

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Öncesi ve sonrası Eski mobilyaları yenilemek

Eskiyince atmak yerine yenilemek
    lazım. ÇÜnkü ortaya çok güzel şeyler çıkabiliyor. Onlar da sevgiye muhtaç. Sevgimizle onlara bambaşka bir görünüm kazandırabiliriz. Eğer biz uğraşmak istemiyorsak yine de atacağımıza bir ihtiyaç sahibine verelim. İhtiyacı olan kişi onu öyle bir şekle çevirir, öyle bir yeniler ki şaşırırız. Ama verdiğimize pişman bile olabiliriz:) İşte bu konsolunda yeni halini ben çok beğendim.

Dekorasyonda Önce ve Sonra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 100 yıl önce ve sonra

100 yıl önce ve sonra

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Önce ve Sonra - Saçlar -

Önce ve Sonra - Saçlar -

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Evlenmeden ÖNCE ve SONRA

Evlenmeden ÖNCE ve SONRA

Meleklerim Nekadar doğru ne kadar yalnıştır bilemem ama bazı araştırmalar sonrasında çizilmiş bir resim olsa gerek.... Özetle evlenmeden öncesi ve sonrası haller.. Hem kadında hemde erkekte... Ben çizimde gördüklerimi onaylar gibiyim peki siz ??? Yorumlarınızı bekliyorum meleklerim.....
  4. Salon dekorasyonunda önce ve sonra

Salon dekorasyonunda önce ve sonra

salon yenileme fikirleri Öncesi ve sonrası dekorasyon Dekorasyon sihirli bir değenek gibi gerçekten. ufak dokunuşlarla çok farklı havalar estirmek mümkün gerçi bu salon dekorasyonuna ufak dokunulmamış. İşte önce ve sonra dekorasyon resimleri

Sayfayı Paylaş