gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekorasyonda öncesi ve sonrası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dekorasyonda önce ve sonra Eski objeleri yenileme

Dekorasyon sadece yeni şeyler alarak bir yeri dekore etmek değildir. Eskiyi dekoratif hale getirerek kullanabilmeyi de bilmek gerekir. Atan değil değerlendiren insanlara hayranlık duyuyorum. Eski havludan kedi yapmada bu yaratıcı fikirlerden biri. Bu yazımda ise eskiyen objelerin sihirli ellerde nasıl yepyeni dekoratif objelere dönüştüğünü göreceksiniz. İşte karşınızda eskiyi yeni yapma sanatı meleklerim.

Öncesi

Sonrası

Öncesi

Sonrası

Öncesi

Sonrası

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Mayıs 2012
Dekorasyonda öncesi ve sonrası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün Öncesi ve Sonrası

Düğün Öncesi ve Sonrası

Düğünden Önce; Erkek;Elbette artık ben duramıyorum Kadın;Gideyimmi? Erkek;Hayır,aklından bile geçirme. Kadın;Beni seviyormusun Erkek;Elbette Kadın;Beni hiç aldattınmı? Erkek;Hayır,böylebişey nasıl aklına gelebilir. Kadın;Beni öpecekmisin Erkek;Evet Kadın;Beni dövecekmisin? Erkek;Hiç bir zaman Kadın;Sana inanabilirmiyim? Düğünden Sonra ; Düğünden sonrası için...
  2. evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası Önce, senınle ruyada gıbıyım sonra,bu evlılık tam bır kabus önce, bogazda balık , etılerde ıstakoz sonra,evde hamsı buglama balkonda mangal önce, para su gıbı akar sonra, musluk kesılır önce aşkın gozu kordur sonra,koca kor karı nankor önce fısıldıyan aşk şiirlerı sonra,gurultulu kahkahalı mustehcen aşk şarkıları önce mıraldanılan romantık melodıler...
  3. Öncesi ve Sonrası!

Öncesi ve Sonrası!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Egzersiz Öncesi ve Sonrası Beslenme

Egzersiz Öncesi ve Sonrası Beslenme

spor öncesi ve sonrası beslenme spor öncesi beslenme idman ne yemeli ne yemeli idman yenmeli Güneş battıktan sonra antrenmana gidip, evinize sabahın ilk ışıklarıyla dönüyorsunuz. Eve geldiğinizde ödenecek faturalar, gezdireceğiniz köpeğiniz ve yığılmış çamaşırlarınız var. Gününüzün her dakikası sizi sıkıştırırken nasıl formda kalabilirsiniz? Formda kalmak için altın değerinde unutulmuş...
  5. Salon dekorasyonunda öncesi ve sonrası

Salon dekorasyonunda öncesi ve sonrası

Yeni dekore edilmiş salon Salonun önceki ve sonraki hali Bir evin içini gösteren dekorasyonudur derim hep. modern salon dekorasyonları evi saray gibi gösterebilir:) Bu salonun önceki ve sonraki halide çok farke tmiş dığrusu. Klasikten moderne geçiş yapılmış.

Sayfayı Paylaş