gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Dekorasyonda oryantal kumaşlar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

ŞİMDİ DİYECEKSİNİZ NASIL OLUYOR ORYANTAL KUMAŞ :) FARKLI RENKLERİN BULUŞMASIYLA ORTAYA ÇIKAN HEM BİRAZ ESKİYİ YANSITIP HEMDE RENKLİ CIVILTILI BİR HAVA VEREN KUMAŞLAR OLUYOR :) BU KUMAŞLARLA KAPLANMIŞ BİRKAÇ EV EŞYASINI SİZLERE SUNMAK İSTİYORUM TEK RENKLERDEN SIYRILALIM BİRAZ

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Kırkyama modellerine benzemiş.Bu tarz kumaşlardan hoşlananlar için neden olmasın diyorum:)

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şık ya bayıldım çokta hoş duryo rengarenk..
    Emeğine sağlık..

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    evet adminim çok yerinde bir tani :) gerçektende ilk bakildiğinda kirkyama modelleri gibi isteyenler kendileri de kirkyamalarla yapabilir hoş bir fikir olur sagolun

Dekorasyonda oryantal kumaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinlik kumaşı

gelinlik kumaşı

ŞANTUK: İpeksi yapısından dolayı her modele uygundur. İpek dokulu, parlak ve seyrek yapıda bir kumaştır. Gelinliğin hem üst hem de etek kısımlarında tercih edilebilir. KORDONE DANTEL:İpek katkılı, Fransız dantelinden biraz daha sık dokulu bir kumaştır. Gelinliğin kol, göğüs, etek ve duvak bölümünde kullanılır. Asil kumaş yapısı ve ipeksi dokusundan dolayı Gelinliğin genelinde kullanılabilen...
  2. Oryantal Didem

Oryantal Didem

oryantal didem resimleri oryantal didem nasıl öğrenilir fotoları dansöz ayak
  3. Oryantal (Oriental) Resim

Oryantal (Oriental) Resim

oryantal didem resimleri oryantal didem saç rengi didemin saç rengi didemin dansöz ORYANTAL RESİM Osman Hamdi Bey Kaplumbağa Terbiyecisi Fausto Zonaro Yakup Cem Çeşme Yakup Cem Kur'an Batı resim sanatında ortaya çıkan akımlar arasında en çok Türk resmini ilgilendireni şüphesiz Oryantalizm akımıdır. Oryantalist akımın başlangıcı, 18, yüzyıl siyasi konjonktürü...
  4. Oryantal dans nerede nasıl öğrenilebilir

Oryantal dans nerede nasıl öğrenilebilir

oryantal öğreniyorum oryantal nasıl öğrenilir dans kursu dans dersleri öğreten videolar 1. Oryantal dans ile zayıflamak mümkün mü? 2. Oryantal dans nerede öğrenilebilir? 3. Dans yeteneği olmayanlar oryantal yapabilir mi? 4. Oryantal dans ne tür müzikler eşliğinde yapılabilir? 5. Oryantal nasıl bir dans türüdür? 6. Oryantal kıyafetinin özellikleri nelerdir? dTPrPrSNtUO
  5. Belinizi Oryantal Yaparak İnceltin!

Belinizi Oryantal Yaparak İnceltin!

oryantal zayıflama oryantal ile zayıflama yaparak oryantalle oryantalle videoları Zayıflamayı eğlence haline dönüştürmek istiyorsanız işte bu egzersizler tam size göre oryantal yaparak tüm kilo fazlalıklarından kurtulabilirsiniz şimdi oryantal egzersizle ilgili detaylı bilgilere geçiyorum Belinizdeki yağlar yüzünden her ayna önüne geçtiğinizde nefesinizi tutuyor ve karnınızı içeri mi...

Sayfayı Paylaş