gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekorasyonda renk kombinasyonları- Mor - Gri uyumu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mor gri kombinasnonu Mor gri dekorasyon önerileri Mor dekorasyon örnekleri

En sevdiğim renktir mor. Mor'a en çok yakıştırdığım renk ise gri. Oturma odama girdiğinizde bunu zaten anlayabilirsiniz:lau: Köşe koltuğum mor renkli, kırlentleri ise gri. Perde olarak gri kruvaze perde seçtim. güneşlik olarakta eflatun renkli stor. Kruvaze perdenin tam ortasından ise gri ve mor boncuklu perde süs sarkıyor. Oturma odamı çok beğeniyorum. Siz de benim gibi mor gri kombinasyonunu kullanarak evinize mistik bir hava katabilirsiniz meleklerim.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    çok şık çok güzeller

tesadüf bunu beğendi.
  3. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok şık

tesadüf bunu beğendi.
Dekorasyonda renk kombinasyonları- Mor - Gri uyumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor giyim,mor kombinasyonları.

Mor giyim,mor kombinasyonları.

kombinasyon giyim giyim kombinasyon giyimde kombinasyonlar Evet melekler biz kadınlar hep şık ve renkleriyle birbirine uyan kıyafetleri giyinmeyi severiz..İşte tam sizlere göre mor kombinasyonlar.Çok şık ve hoşlar... Umarım beğenirsiniz..beğenirseniz lütfen yorum yapın.. Not: Resimler sistemimize upload edilmiştir.
  2. Dekorasyonda renk kombinasyonları- Kırmızı -siyah uyumu

Dekorasyonda renk kombinasyonları- Kırmızı -siyah uyumu

Renk kombinasyonları Renk uyumu Dekorasyonda renk uyumu Kırmızı - Siyah dekorasyon örnekleri Selam meleklerim. Dekorasyonda kırmızı ile siyah kombinasyonu en yakıştırdığım kombinasyondur. Kırmızı ve siyah uyumunu bir çok yaşam alanında kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Kırmızı - Beyaz- Siyah renk kombinasyonları ile oluşturulmuş bir yatak odası Kırmız -Siyah kombinasyonlu bu mutfağı...
  3. Dekorasyonda renk kombinasyonları- Turkuaz - Beyaz uyumu

Dekorasyonda renk kombinasyonları- Turkuaz - Beyaz uyumu

Turkuaz dekorasyon Turkuaz renk uyumu Turkuaz beyaz kombinasyonu dekorasyon örnekleri Turkuaz rengini çok seviyorum. Bu sene dekorasyonda en yaygın kullanılan renklerden biri aynı zamanda. Bu renk, bir perde fonu yada bir dekorasyon objesi ile bile dikkatleri kendi üstüne çekmeyi başarır. Bana denizi anımsatıyor. O yüzden bu renk bana huzur veriyor. Turkuaz; Krem, kahve ve beyazla çok güzel...
  4. Dekorasyonda renk uyumu nasıl olmalı?

Dekorasyonda renk uyumu nasıl olmalı?

dekorasyonda renk uyumu nasıl olmalı,dekorasyonda renk uyumu,dekorasyonda renk uyumunun önemi,dekorasyonda renkler nasıl olmalı,evde renk uyumu nasıl yakalanır,dekorasyonda renk uyumu hakkında bilgiler Mimari ve dekorasyonda başarılı sonuçlar elde etmek için, tüm ayrıtılar kadar renk kombinasyonlarında çok dikkatli ve bilinçli seçilmesi gerekir. Her rengi tamamlayıcı başka bir renkle...
  5. Oturma odasında renk uyumu nasıl sağlanır?

Oturma odasında renk uyumu nasıl sağlanır?

Oturma odası dekorasyonlarında renk uyumu son derece önemlidir. Oturma odasındaki alan genişliğine göre oda dekorasyon değişimini gerçekleştirebilir; renk tercihini ona göre gerçekleştirebilir. Canlı renkler göz alıcı olabildiği için sadeliği sevenlerin tercihi olmayan renklerdir. Turuncu, mor, parlament mavisi, kırmızı gibi renkler kişiliği canlı, enerjik ve hareketli olanların tercihi...

Sayfayı Paylaş