gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekoratif buz ikramı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Buz dondırma fikirleri Naneli buz
    Buz kullanıyorsnız size hoş bir önerimiz var meleklerim. buzları dondurmadan önce içine yenilebilir bir bitkki atabilirsiniz. Nane uygun bir seçim olacaktır. Dekorasyon amaçlı buz kullanacaksınız çiçekli buzlar iyi bir fikir oalbilir .Şık bir sofra dekorasyonu elde etmiş olursunuz.

LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    süpermii yaa nerden de bulursun böyle güzel şeyleri :)

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

bende çok beğendim.

Dekoratif buz ikramı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ikram kurabiye.........

ikram kurabiye.........

en güzel ikram tarifleri şamfıstıklı kurabiye ikram menüleri kurabiye tarifleri Malzemeler: 250 gr oda ısısında margarin 1 su bardağı pudra şekeri 1 paket vanilya, 1 çay kaşığı kabartma tozu 1 adet yumurta 2 su bardağı un Üzeri için file şamfıstık,file fındık,bal Arasına sürmek için çikolatalı krema,özellikle nutella marka olan önerilir.. Yapılış Bir kabın içerisine oda ısısındaki yumuşamış...
  2. ikramdan kaçmayın

ikramdan kaçmayın

Misafire ikram hem dinimizde hem örf ve adetlerimizde çok önemlidir.Tanrı misafiri ne güzel bir tabirdir....Kısmetiyle gelen misafirlerin dualarını alalım:) Mutlu bir aileydiler. Bey kendine göre bir çevre edinmiş, mazbut dostlarıyla sık sık görüşüyor, onları zaman zaman da evine davet edip İslâmî konularda seviyeli sohbetlerde bulunuyorlardı. Ne var ki, hanım bu davetlerdeki...
  3. Yalancı cips ( Çay İkramı)

Yalancı cips ( Çay İkramı)

çay yanına ikramlar cayin yanina ikram ikramlık tarifler çayın yanına ikramlar misafirlik çay saatlerinizde, çocuklarınız cips istediğinde ..güzel bir sunum yapmak istediğinizde çok hoş görünümü olan ayrıca çok lezzetli bir tarif....ben yapıp buzluğa atıyorum ..davetsiz bir misafir olunca hemen kızartıyorum çayın yanına süper oluyor 3 yufka (ince yufka olursa çok güzel olur) 3-4 adet...
  4. Herkes yediğini ikram eder...

Herkes yediğini ikram eder...

Yavuz Sultan Selim'e , İran Şahı kiymetli mucevherlerle suslu bir sandik hediye gonderiyor. Sandik aciliyor. Icinden cesit cesit degerli taslar, kiymetli atlas, kadife kumaslar cikiyor.Fakat bir de pis bir koku yayiliyor. Dehset bir koku, herkes burnunu tikiyor.En alttaki bohcadan insan pisligi cikiyor.. Yani Osmanliya çok kötü bir hakaret ! Cihan padisahi emir veriyor ve diyor ki ;...

Sayfayı Paylaş