gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Dekoratif Cam Sürahi Modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

cam sürahi modelleri cam sürahi modelleri ve fiyatları İşlemesi kırmızısı sade camdan yapılmışı ucuzu pahallısı... Mobideko.Com Melişlerimiz için birbirinden harika cam dekoratif sürahi modelleri vermiş. Bakın üzülmeyin :m.c:
    CAM SÜRAHİ MODELLERİ
    MIKASA MOSIV YALDIZLI SÜRAHİ MOR FİYATI:347,65
    ALTIN YALDIZLI İŞLEME DESENLİ, MOR RENKTE, CAM SÜRAHİ
    MIKASA MOSIV YALDIZLI SÜRAHİ AMBER
    ALTIN YALDIZLI İŞLEME DESENLİ, AMBER RENGİMDE, CAM SÜRAHİ
    FİYATI : 347,65
    MIKASA MOSIV YALDIZLI KARAF KIRMIZI
    ALTIN YALDIZLI İŞLEME DESENLİ, KIRMIZI RENKTE, CAM KARAF
    FİYATI: 347,65

Diğer modelleri ve fiyatlarını görmek için lütfen TIKLAYINIZ

Dekoratif Cam Sürahi Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürahi

Sürahi

İş hayatında büyük başarılara imza atacaksınız.İçinde berrak, temiz su bulunan sürahi, büyük ve helal kısmettir. Gümüş sürahi büyük mal varlığıdır. İçinde şerbet gibi tatlı olan sürahi bekarlar için evlilik, evliler için ise yuvayla ilgili büyük sevinç ve paradır.Rüyada sürahi görmek, gürültüsüz bir hayat için özlem duydugunuza, bu yüzden uzak bir yere çekilerek sakin bir hayat yasamayi...
  2. Roy'dan Dekoratif Cam Biblolar

Roy'dan Dekoratif Cam Biblolar

roy, cam bibolar, 2012 sezon, süs eşyaları, dekoratif ürünleri buradan bulabilirsiniz Hanımlar evlerinize şıklık katacak birbirinden güzel dekoratif bibloları sizlerin beğenisine sunuyorum..
  3. Bu cam masalar çok dekoratif

Bu cam masalar çok dekoratif

Cam masa modelleri Cam yemek masası takımı Mutfak masamı cam seçmedim çünkü iş yerindeki masam cam. Hem çok soğuk tutuyor hemde sürekli iz kalıyor diye camı tercih etmedim. ama cam masanın dekoratif görüntüsüde hoş gerçekten. Cam masa modellerini isteyen vardır diye eklemek istedim. Buyrun meleklerim masa ve sandalye modelleri;
  4. Cam kavanozdan dekoratif süsler

Cam kavanozdan dekoratif süsler

Sevgili hanımlar boş kavanozlardan dekoratif aksesuar yapımı hakkında ki projelerimize devam ediyoruz.Daha önceki konularımızda boş kavanozdan geri dönüşüm yaparak mutfak larda değerlendirelen baharatlıklara,boş kavanozdan mumluk yapımına değinmiştik. Bu projemizde ise boş kavanozdan dekoratif aksesuar konusuna değinicez.Boş kavanozları dantel motifleriyle ,artan kumaş parçalarıyla,cam...
  5. 2016 Dekoratif Cam Vazo Modelleri İle Şık Odalar

2016 Dekoratif Cam Vazo Modelleri İle Şık Odalar

Ev dekorasyonları zamanla değişime uğramaya başladığından beri her sene farklı malzemeler ve farklı dekoratifliklerle karşımıza gelen değişim malzeme kullanımı ile üretilen dekoratif unsur tercihinde bulunma ihtimalinde artış görülmeye başlanmaktadır. Malzemesinin kalitesi, farklı renkli üfleme tekniği ile geliştirilen ya da eskilerin vazgeçemedikleri tasarımlarla nostaljik denilebilecek...

Sayfayı Paylaş