gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekoratif Çöp Poşetleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Balıklı çöp poşeti Çöp poşeti modelleri
    Çöpümüz dolunca kapının önüne çıkarıyoruz. Henüz apartman görevlimiz olmadığından dışarı çıkacağımz zaman çöpümüzü de alıp, çöp tenekesine atıyoruz. Sadece biz değil apartmandaki herkes aynı yöntemi izliyor. Tabiki apartmanda bir görüntü kirliliği oluşuyor. Ama bu çöp poşetlerini kullanırsak en düzenli apartman ödülünü alırız sanıyorum. İş apartman sakinlerini bu çöp poşetini kullanmak için ikna etmeye kaldı. Bu balıklı çöp poşetini çok beğendim.

LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    bende beğendim emeğine sağlık

tesadüf bunu beğendi.
Dekoratif Çöp Poşetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çöp

Çöp

süprüntü görmek bayağı işler yapan kimse için hayra, yoksul için zenginliğe, zenginler için yöneticiliğe, mal ve eşya çokluğuna; Çöp, herkes için izzet ve şerefe delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çöplük, Toz.)İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü olaylara karışacağınıza işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sıkıntı demektir. İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü...
  2. poşette tavuk

poşette tavuk

fırın poşetinde baget poşette tavuk fırında baget tavuk fırın poşetinde but MALZEMELER Bir adet fırın poşeti Kişisayısına göre tavuk but veye baget Üç adet patates Üç adet havuç Bir büyük baş soğan Tuz,karabiber,kekik,kırmızı tozbiber HAZIRLANIŞI Bagetler derin bir kapta ice doğranmış soğan ve baharatlarla karıştırılıp bir saat kadar dolapta bekletilir .Sonra fırın poşetine bir kaşık un...
  3. Çöp:

Çöp:

Çöp: Çöpler için çöp öğütücüsü kullanılması tavsiye olunur. Bu sayede çöp kutusuna sadece öğütülmeyen çöpler atılır. Çöp öğütücüsünün bulunmadığı durumlarda birden fazla çöp kutusu bulunmalıdır. Biri gündelik çöpler için diğeri de geri dönüşümlüler için kullanılabilir.
  4. Dertlerinizi çöp poşetine koyun

Dertlerinizi çöp poşetine koyun

Hayal kurdum yaparmıyım diye; evet yapabilirim. sizde yapabilirsiniz. hadi bi deneyin bakalım:) Gün ışığı görmemiş hayallerinizle tahta kutuya bindirilip gömülmeden önce size sunulmuş hayat nimetinin içinde üstü tülle örtülmüş mutluluk hazinesinin üstündeki tülü açın artık kucaklayın onu sevin hayatı... hayat deniz değil bırakın boğulmaları,hayat bir yarış değil bırakın koşuşturmaları…...

Sayfayı Paylaş