gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dekoratif Halılar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dekoratif Halılar istiyorum ben sizden de bunun için çok şık Dekoratif Halı modelleri paylaşmanızı rica ediyorum arkadaşlarım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dekoratif Halılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. halılarınızı  ütüleyin

halılarınızı ütüleyin

 Halılarınızın ezilmiş yerlerini düzletmek için, ıslak bir bezle ılık ütüyü bu ezilmiş yerlerin üzerinde gezdirin. bu işlemi yaparken ütüyü çok fazla bastırmamaya çalışın. Ezilmiş olan kısımların dikleştiğini göreceksiniz. Gerekirse biraz da fırçalayabilirsiniz.
  2. rengarenk halılar

rengarenk halılar

rengarenk halılar dost başa düşman ayaga bizim komsularda yere bakıyor :hhh: halılar mı degişmiş? nerden alınmış? oooooo bir sürü sey gecer kafasından aman dikkat edeyimde gidip aynısından almasın böyle bir seye imkan pek yok SARAY halıda o kadar çok çesit varki bizimki aklına bile gelmezz :laugh::laugh: yasasınnnnn :yahoo: işte modeller.........
  3. 2014 Halıları

2014 Halıları

En Yeni Halı Desenleri Farklı Halı Modelleri Değişik Halı Modelleri 2014 Oda dekorasyonlarınızdaki dekor değişiminizi halılardan yana mı kullanmak istiyorsunuz? O halde odalarınızda modern görünümler yakalayabileceğiniz birbirinden farklı renk ve desendeki halılar ile harika görünüm zenginlikleri yaratmaya ne dersiniz? Siyah, kırmızı ve beyazın harika uyumunu gerçekleştiren ilk halı modeline...
  4. 2014/ 2015 Modern Çocuk Halıları İle Gelen Dekoratif Ortamlar

2014/ 2015 Modern Çocuk Halıları İle Gelen Dekoratif Ortamlar

Modern Çocuk Odası Halı Modelleri Yeni Sezon Çocuk Odası Halıları 2014/ 2015 Çocuk Odası Halı Modelleri Çocuk odası dekorasyon değişiminizi bu sene mi gerçekleştirmek istiyorsunuz? O halde birbirinden farklı halı modeli çeşitlerinin yer aldığı resim galerim ile sizleri bilgilendirmek istiyorum. Çocukların ilgisini çekecek çizgi film karakterlerinin yanı sıra harfler, çiçek, böcek, ağaç,...

Sayfayı Paylaş