gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Dekoratif Mücevher Kutuları

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

takı kutusu, renkleri, mücevher, kabı, modelleri, desenleri, süslü kutluları buradan bulabilirsiniz

O kadar çok takım var ki nere koyacağımı bilemiyorum diyenlerden misiniz?

Düzgün ve hoş görünümlü bir kutu araıyorum mu dediniz?

Peki tam yerine geldiniz..

beyazlale bunu beğendi.
  2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    pembiiişşş pembiiş siperler

3. zeyneb123

zeyneb123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayıldım harika renkler, çok şık pembe renge bayılırımmmm, hatta sevgilimde bunu bildiği için 14 şubatta, tek taş yüzükle birlikte şunu almıştı bana :) Pembe Berjer Takı Kutusu #1768850 bizde.com fena şımarmıştım :)

Dekoratif Mücevher Kutuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adil Mücevher

Adil Mücevher

adil mücevherat adil temizerler mücevher Adil Mücevher'in 14 Şubat Sevgililer Günü için düzenlediği "Neden Onu Seviyorum Mesaj Yarışması" sonuçlandı. Yoğun ilgi gören yarışmada ilk üç dereceyi alanlar tek taş pırlanta yüzük kazandılar Yarattığı pırlanta mücevher koleksiyonlarıyla mücevher sektörünün önemli markalarından biri olma yolunda ilerleyen Adil Mücevher’in, 14 Şubat...
  2. Mücevher

Mücevher

Rüyada mücevher görmek , eline geçmek veya bulmak, satın almak, o kimsenin çok mala ve mülke sahip olacağına, aynı zamanda evladı olacağına işarettir. Rüyada mücevher görmek, bu rüyayı görenin çok para kazanacağını, zenginleşeceğini ve aynı zamanda çocuğu olacağına yorumlanır. Bütün güzellikler ve zenginlikler sizin olacak demektir. Mücevher takmak ta başarı kazanacağınızı ve üst makamlara...
  3. şık ve kullanışlı mücevher kutuları

şık ve kullanışlı mücevher kutuları

şık kutular mücevher kutusu takı askısı küpemin teki nerde yaa bulamıyorumm -annee pembe tokamı gördün mü? diye evin içinde dört döneceginize takılarınızı tokalarınızı kaybetmeyin bir mücevher kutusu sahip çıksınn onlara :laugh: :laugh: :laugh:...
  4. mücevher

mücevher

gerdanlık gerdanlik safir mücevherler mücevher bu mücevherler dünyanın en pahalı mücevherleriymiş sevgili melişler hepsi ateş pahası ama çok güzeller öyle değilmi :hıms: Mavi elmas yüzük Doğal renkli değerli taşların en nadidesi mavi elmasın beyaz altınla birleştiği bu yüzük 18 karat ve 16.26 milyon dolar değerinde. ay ben buna bayıldımmmm:hıms: Yakut gerdanlık 14 milyon dolar...
  5. Dekoratif saklama kutuları yapıyoruz

Dekoratif saklama kutuları yapıyoruz

Dekoratif saklama kutuları Saklama kutusu yapımı Ben dağınıklığı hiç sevmem. Ortada dekorasyon amaçlı kullandığım objeler dışında hiçbirşey olmayacak. Bu yüzdende çekmecelerim ağzına kadar dolu. MUtfak dolaplarımda öyle. Mutfak önlüklerim, havlum bile çekmecelerde. Tezgahım ise bomboş.:lau: Yani meleklerim hiç yerim kalmadı. O yüzden saklama çözümleri arıyordum ve kutuları gördüm. Şık...

Sayfayı Paylaş