gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dekoratif Raf Örnekleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Dekoratif Raf örnekleri Dekoratif Raflar

Evlerinize farklı bir hava yaratmak, bunu yaparken biraz da kullanışlı olmasına dikkat ediyorsanız dekoratif raflar tam size göre melekler :tik:

Dekorasyonda artık raflar çok fazla kullandığı için birbirinden farklı tarzda modeller çıkıyor. Wenge raflarda daha fazla alternatifler var, bu şekilli olan raf modeli hem kitap ve dergilerinizi koymak için hemde dekoratif amaçlı kullandığınız objeleri sergileyebileceğiniz şekilde düşünülmüş.

Evet bu karma düşünülmüş, wenge, meşe ve lakeden kutucuk şeklinde raflar. Tamamen dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz türden, düşünebilir farklı bir model

Wenge ile lake karışımı, farklı boyutlarda bir raf örneği daha. Boyutlarının farklı olması ve duvar renginin yeşil olması gayet iyi.

Meşe rengi enine boyutları daha kısa ve yine boylarda simetri oluşturulmuş bir dekoratif raf örneği, bu öneriler kaçmaz

Meşe rengi beşgen şeklinde içine sadece bir tane aksesuar koyabileceğiniz bir model. Ben bu tarz raf pek görmedim. Benim evimde olan bir başkasında olmasın diyenler için ideal bir model.

Dekoratif Raf Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekoratif Raflar raf sistemleri ve modelleri

Dekoratif Raflar raf sistemleri ve modelleri

dekoratif raflar İlginç ve dekoratif duvar raflarıyla evinize değişik hava katın
  2. Değişik dekoratif raf modelleri

Değişik dekoratif raf modelleri

raf modelleri dekoratif raf modelleri dekoratif raf modelleri, değişik raf modelleri, 2011 raf modelleri ve en güzelleri burada arkadaşlar. Dar - küçük evlerde raflar muhteşem oluyor ve dekorasyona kattığı şıklığı da göz önünde bulundurursak şayet, o mükemmeliyet kusursuzluğa dönüşüyor Melek'lerim:) İşte size yılın en yeni dekoratif raf modelleri Melek'lerim:)
  3. Dekoratif Raflar

Dekoratif Raflar

Dekoratif Raflar döşetmek istiyorum evime ama modelleri önceden görüp fikir yürütmek de istiyorum bu konuda bana Dekoratif Raf örnekleri sunarmısınız acaba
  4. Eviye altı raf örneği

Eviye altı raf örneği

Çekmece düzeni Eviye altı boşluk Eviye altında boşlukları değerlenirmek için çekmece içi raf düzenleyerek bulaşık deterjanı ve sünger koyulabilir. Mutfak dolabı yaptırıken çekmecelerin kullanışlı olması oldukça önemlidir.
  5. Yepyeni Dekoratif Raf Modelleri 2013 Örnekleri

Yepyeni Dekoratif Raf Modelleri 2013 Örnekleri

Bu konu; 2013 dekoratif raf modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yıllarda ev dekorasyonunda en çok kullanılan parçalardan biri de raflar melekler. İşlevinden çok verdiği şıklıkla dikkat çeken raf modelleri göz alıyor. Bilhassa modern tarzda döşenmiş mekanlarda eve canlılık katan, renkli modelleriyle enerjik ve canlı bir ortam hazırlayan dekoratif raf örnekleri...

Sayfayı Paylaş