gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekoratif saklama kutuları yapıyoruz

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dekoratif saklama kutuları Saklama kutusu yapımı

Ben dağınıklığı hiç sevmem. Ortada dekorasyon amaçlı kullandığım objeler dışında hiçbirşey olmayacak. Bu yüzdende çekmecelerim ağzına kadar dolu. MUtfak dolaplarımda öyle. Mutfak önlüklerim, havlum bile çekmecelerde. Tezgahım ise bomboş.:lau: Yani meleklerim hiç yerim kalmadı. O yüzden saklama çözümleri arıyordum ve kutuları gördüm. Şık durdukları için mobilya üstlerinde durabilirler. Herhangi bir kutuyu kendinden yapışlanlı kağıtlarla kaplayarak bu kutuları yapabilirz. Mesela ayakkabı kutuları bunun için idealdir. Hem deseni kendimiz seçeceğimiz için evimizin dekorasyonuna en uygununu yapmış oluruz.

2. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0
    bu kutular çok hoşmua gidiyor bir ara kadife siyah arkası yapışkanlı bişiy almıştım onla kutuları kaplıyordum

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    kadife olsa tabiki daha da şık olurlar

Dekoratif saklama kutuları yapıyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saklama Kutuları

Saklama Kutuları

saklama kutusu saklama kutuları
  2. Dekoratif Mücevher Kutuları

Dekoratif Mücevher Kutuları

takı kutusu, renkleri, mücevher, kabı, modelleri, desenleri, süslü kutluları buradan bulabilirsiniz O kadar çok takım var ki nere koyacağımı bilemiyorum diyenlerden misiniz? Düzgün ve hoş görünümlü bir kutu araıyorum mu dediniz? Peki tam yerine geldiniz..
  3. Cips kutusundan kurabiye saklama kutusu yapımı

Cips kutusundan kurabiye saklama kutusu yapımı

cips kutusu, değerlendirme, kurabiye saklama kabı, yapımı, nasıl yapılır buyrun hepbirlikte öğrenelim arkadaşlar Hani şu bayıla bayıla yediğiniz Pringles cipslerin kutusunu artık atmayın Melek'lerim:) Çünkü, o kutuları değerlenidreceğiz :) Hem yeni bir kurabiye saklama kutunuz olacak, hemde cips kutusunu değerlendirmiş olacaksınız:) İster kendiniz kullanın, isterseniz de misafirliğe...
  4. Dekoratif saklama kapları

Dekoratif saklama kapları

Saklama kavanozu modelleri Mutfak ürünleri O kadar güzel mutfak ürünleri var ki. Geçen sene çeyiz maratonumda epey zorlanmıştım. Birini alsam diğeri küsecekti. Bende bu görevi zevkli anneme bıraktım, o çok büyük bir zevkle mutfak çeyizimi aldı. bu saklama kavanozlarını çok beğendim. Annem bana porselen kapağı bambu olan kavanozlardan almıştı onları da çok severek kullanıyorum. Dilerseniz...
  5. Ayakkabı kutusundan priz saklama

Ayakkabı kutusundan priz saklama

Evlerimizde ortalarda dolaşan ayaklarımıza dolanan kablolar can sıkıcı olmasının yanında görüntü kirliliği oluştururyor.Aynı zamanda çocuklu evler içinde tehlike arz ediyor. Basit çözümlerle bu görüntü kirliliğinden ve çocuklarınız için tehlike arz eden bu durumdan nasıl kurtulabilirsiniz görselimizle uygulamalı olarak size anlatıcaz.Lazım olan malzeme ayakkabı kutusu.Ayakkabı kutularınızı...

Sayfayı Paylaş