gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekoratif saklama kutularıı ile eviniz renklensin meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dekoratif saklama kutuları Renkli saklama kutuları
    Sizde benim gibi dağınıklığı sevmiyorsanız herşey kapalı kapılar altında olsun istiyorsanız bu dekoratif saklama kutuları çok işinize yarar meleklerim. Dağınık evinize düzenli çözümler sunacak olan kutu modelleri burada;

Dekoratif saklama kutularıı ile eviniz renklensin meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eviniz Patchworkle renklensin

Eviniz Patchworkle renklensin

ESKİSİ KADAR RAĞBET YOK ARTIK Patchwork'E BU BİR GERÇEK AMA YİNEDE ÖZELLİKLE ÖRTÜLERDE BATTANİYELERDE VAZGEÇİLMEZ BİR RENK CÜMBÜŞÜDÜR PATCHWORK KENDİNİZ UYGULAYABİLECEĞİNİZ KÜÇÜK MİNDERLER KILIFLAR EVİNİZE SEVİMLİ BİR HAVA KATACAKTIR HEM SİZE BİR UĞRAŞ HEM DE EVİNİZE YENİLİK GETİRMEK İÇİN MÜKEMMEL BİR FİKİR :)
  2. Dekoratif saklama kutuları yapıyoruz

Dekoratif saklama kutuları yapıyoruz

Dekoratif saklama kutuları Saklama kutusu yapımı Ben dağınıklığı hiç sevmem. Ortada dekorasyon amaçlı kullandığım objeler dışında hiçbirşey olmayacak. Bu yüzdende çekmecelerim ağzına kadar dolu. MUtfak dolaplarımda öyle. Mutfak önlüklerim, havlum bile çekmecelerde. Tezgahım ise bomboş.:lau: Yani meleklerim hiç yerim kalmadı. O yüzden saklama çözümleri arıyordum ve kutuları gördüm. Şık...
  3. Dekoratif saklama kapları

Dekoratif saklama kapları

Saklama kavanozu modelleri Mutfak ürünleri O kadar güzel mutfak ürünleri var ki. Geçen sene çeyiz maratonumda epey zorlanmıştım. Birini alsam diğeri küsecekti. Bende bu görevi zevkli anneme bıraktım, o çok büyük bir zevkle mutfak çeyizimi aldı. bu saklama kavanozlarını çok beğendim. Annem bana porselen kapağı bambu olan kavanozlardan almıştı onları da çok severek kullanıyorum. Dilerseniz...
  4. Dekoratif Ayna Modelleri...Meleklerimizin Evlerine Layık....

Dekoratif Ayna Modelleri...Meleklerimizin Evlerine Layık....

Ayna Modelleri Dekoratif Aynalar Her eve lazım bu aynalar hem şık hem dekoratif....Kim istemezki değilmi ama...Tam meleklerimizin evlerine göre...Evinizin havasını değiştirecek bu aynalar...Beğeneceğinizi umut ediyorum...Bunlar az geldiyse işte daha fazlası için ...
  5. Meleklerimin evlerine dekoratif kilimler

Meleklerimin evlerine dekoratif kilimler

kilim modelleri Kilim desenleri Çok geniş bir balkonumuz var. Balkona sermek için kilim araştırırken bu kilim modellerini gördüm ve çok beğendim. kilim hem hafif hemde at makineye yıkansın. Eski resimlere bakıyorumda ananemin evindede halı değil kilim seriliydi. Eski evlerin çoğunda öyleydi sanırım. Buyrun meleklerim kilim modelleri;

Sayfayı Paylaş