gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Dekoratif Saksı Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

saksı modelleri dekoratif çiçek saksıları dekoratif saksı Çiçek yetiştirmek, onlarla ilgilenmek bakımlarını yapmak insanı rahatlatarak stresini atmada yardımcı oluyor. Kimimiz için çiçek yetiştirmek bir tutku halini almıştır. Onlarla canlı olduklarını bildiğimiz için konuşuruz bile. Ben çiçeklerime yeteri kadar bakım sağlayamasamda onlar benim kızlarımdır. Onlara sevgi göstermek yada onlarla konuşak inanın işe yarıyor. Bunu hemen deneyin farkı anlayacaksınız. Evet gözümüz gibi baktığımız çiçeklerimizi daha şık ve modern, dekoratif hatta şirin saksılar içinde görmek hem bizim hoşumuza gidecek, hemde dekorasyona daha bir farklılık katacaktır.

Buda küçük dekoratif saksılardan uygulanmış süsleme amaçlı bir model.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çiçekleri çok seviyorum ama nedense yetiştirmeye çalıştığım çiçekler hep kuruyor, soluyor:S O yüzden bende rtık çiçek yetiştiriciliğinden uzak duruyorum. Bu saksılar çok hoşuma gitti ve bu konuda ki yaramı deşti :) Teşekkürler Mislim:)

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ben tam bi ciciekci olarak bayiliyorum böyle seyler ama kendim biraz sade olmasindan yanayim

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    çok güzel çiçek yetiştiririm o bir canlıdır sevildiğinde daha canlı duruyo ben onunla konuşurum falan bu saksılarda çok güzel ellerine sağlık cnm

5. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    ayy anneciğim görmesin bunlarııııııııııı hahaha paylaşımın için teşekkürler :)

6. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Saksilar çok güzel...peçete Teknigi bilen varsa çok güzel motivlerle saksilar süsleniyor ve çok basit...tavsiye ederim...tsk örnekler için

***** bende çiçekleri ya kurutuyordum ya da çok sudan çürütüyordum...sonra basladim çiçeklerle konusmaya ve o zamandan beri harika bir sekilde büyüdüler...tavsiye ederim..

Dekoratif Saksı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekoratif Heykel Saksı Modelleri

Dekoratif Heykel Saksı Modelleri

dekoratif saksılar Sevgili Meleklerim, bahçelerinizde yada evlerinzin uygun bir köşesinde inanılmaz dekoratif ve güzel görünümlü saksılar ister misiniz ? Mobideko.Com sizler için araştırdı. Molly Etena Heykel Saksı Diğer Ürün bilgileri ve satın almak için TIKLAYINIZ
  2. Dekoratif saksılar

Dekoratif saksılar

Çiçekleri çok severim. Evimin en iyi güneş alan yeri mutfak olduğu için çiçeklerim orda durur. Orkidem, menekşem ve mis kokulu fesleğenim mutfağıma ayrı bir hava katıyor. Bir de bu mis kokulu güzel görüntülü çiçekleri dekoratif saksılara ekersem o zaman daha da güzelleşecek mutfağım. Sizde dekoratif saksı arıyorsanız Evmanya.com | Türkiye'nin İlk Ev Yaşam & Dekorasyon Alışveriş Sitesi...
  3. Bisiklet Saksı çok dekoratif

Bisiklet Saksı çok dekoratif

Bisiklet saksı Dekoratif saksı örnekleri Özellikle bahçelerde samimi ve kırsal bir havayı garantileyen bu bisiklet saksı modeli, nostaljik bir esinti de getirecek. Ayrıca saksılı yapay çiçekler de bahçenize ayrı bir renk cümbüşü sunuyor. Çok şık bahçe dekorasyonu için bu saksı iyi bir dekoratif obje olabilir.
  4. İlginç Tasarımlı Dekoratif Saksı Modelleri

İlginç Tasarımlı Dekoratif Saksı Modelleri

dekoratif saksı modelleri ilginç saksı modelleri Gerek salon ,gerekse balkon dekorasyonu nun olmazsa olmazıdır, çiçekler .Bir odanın havasını değiştirmek istersek hemen odaya bir çiçek yerleştiririz.Ama biliyorsunuzki hazır aldığımız çiçek saksıları plastik olduğundan hoş bir görüntü sağlamıyor.Hem bahçe dekorasyonu hemde oda dekorasyonuna değişik saksılar arıyorsanız doğru...
  5. 2014 Dekoratif Saksı Örnekleri

2014 Dekoratif Saksı Örnekleri

İlginç Saksı Modelleri 2014 En Yeni Dekoratif Saksı Modelleri Modern Saksı Modelleri Sizlerde benim gibi çiçekleri çok sevenler arasında mı yer alıyorsunuz? Beğendiğiniz çiçekleri en modern saksılarda yetiştirmek istemez misiniz? 2014 senesi içinde çiçeklerinize yeni yaşam alanları yaratmak istiyorsanız ve bunu dekorasyon stilinizde değişim yaratarak gerçekleştirmek istiyorsanız bu sene içinde...

Sayfayı Paylaş