gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekoratif Şemsiye

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

el yapımı dekorasyon ürünü Şemsiye ile dekorasyon

Dekorasyon sınır tanımıyor. Herşeyi dekoratif hale getirmek mümkün. bu şemsiye önceki haliyle çok sıradan bir şemsiye modeli. hiç bir dekoratif özellik taşımıyor. Ama kurdela ve çiçekler kullanarak nasıl güzel bir dekorsyon ürünü haline getirmişler. Buyrun meleklerim şemsiyeden dekorasyon objesi;

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Haziran 2012
    SadmiN bunu beğendi.
Dekoratif Şemsiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolera - Delik Şemsiye

Kolera - Delik Şemsiye

Cesaretimin bana yaptığı bileceklerimden korktu dostum Artık cesaretimden çekiniyordum bilmiyordu Buluyordum bir bahane çalışmam gerek kendime Çok hastayım gidiyorum aman gelme ziyaretime Hoşuma giden hikayelerinde hep yarındır arkası Hayallere bel bağlamanınsa çoktur götürüsü Kıyaklarını salla arkadaşların kaçın kurrası Karıştırmasın kötülerin yaptığı iyilikler aklını Tanırsın onları...
  2. Teknolojik Şemsiye

Teknolojik Şemsiye

şemsiye ile ilgili icatlar teknoloji tasarım icatları değişik bişey beğendim ama bilmem sizce nasıl 643 __________________
  3. Pratik şemsiye

Pratik şemsiye

pratik şemsiye PRATİK ŞEMSİYE Tutmanıza gerek kalmayan en pratik şemsiye Yağmur altında bir elinizde şemsiye, diğer elinizde cep telefonu varken çantanızı da taşıyabilir misiniz? Pratik Şemsiye ile elleriniz artık tamamen serbest... 14,9 TL Yağmur yağarken bir elinizle sürekli şemsiye taşıyor olmak çoğu zaman büyük bir derttir. 8 telli şık şemsiyeniz, ayarlanabilir mekanizması ile...
  4. Görünmez Şemsiye

Görünmez Şemsiye

Japonlara artık aklım sır ermiyor.Ya adamlar yemiyor içmiyor icat yapıyorlar.Ama helal olsun diyorum.Bunu da yaptılar ya..:D Japonya’daki gelişmeler şemsiyeye radikal değişiklikler getirdi. Sert rüzgarlarda ters dönen ve kırılan şemsiyelerin yerini hava şemsiyeleri almaya başladı. Uzaktan bakınca tek bir sopa olarak görülen şemsiye, hava akımını kullanarak kullanıcısını yağmurdan koruyor....

Sayfayı Paylaş