gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekoratif takı askıları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Takı askıları MÜcevher askıları

Tam bir takı tutkunuyum. Rengarenk, taşlı hangi takıyı görsem içimde bir satın alam dürtüsü uyanır. Özellikle gümüş yüzük ve küpeler en çok ilgimi çeken aksesuarlardır. Eminim bir çoğunuzda vardır bu dürtü meleklerim:lau:.

E bu kadar çok takıyı sakalamak ayrı bir marifet. Bir çekmecemi takılarıma ayırdım. Ama o kadar çoklar ki sürekli birbirlerine dolaşıyorlar ve ayırmak için en az 10 dakika zaman harcıyorum. İşte bu dekoratif takı askıları tam da benim gibi aradığı takıyı hemen bulmak isteyenler için tasarlanmış. Sizce de çok güzel değiller mi?

evmanya 44.90TL

Gittigidiyor her biri 26,90 TL

Gittiigidiyor 26,90 TL

Bu da yüzükleriniz için meleklerim.

Gittigidiyor 22,90 TL

Mudo 41,65 TL

SadmiN bunu beğendi.
  2. pembe petunya

pembe petunya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel! Bende de en altakine benzer bir tane var..Sadece günlük takıp çıkardıklarım için.. Hem de dekoratif! Ama diğerleri için büyük bir çekmecem var orda duruyor. Çekmece içine ikeadan bölmeli organizerlerden koydum. Çok düzenli duruyor. Ayrıca bimilyoncudan da kapaklı küçük 2 adet kutu daha aldım. Buzdolabına konulan buzluklarınki kadar küçük bölmeleri var. Şeffaf ve kapaklı Onlara da küçük ve hassas zincirlileri koyuyorum..Çok güzel ve düzenli çekmecelerim..

tesadüf ve SadmiN bunu beğendi.
  3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    bu harika bir fikir en kısa zamanda uygulamaya geçeceğim canım bilgi için teşekkürler.

Dekoratif takı askıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Askı

Askı

Elbise vs. askısı düzen ve intizamı sağlayan araç ve unsurlara delalet eder.
  2. Eviniz için dekoratif askılar

Eviniz için dekoratif askılar

dekoratif askılar Eviniz için 3M Command krom renkli askılar, kendinden yapışkanlı bantlarla uygulanan yapısıyla mutfak ve banyolarda objelerin duvara zarar vermeden ve istenildiğinde kolaylıkla çıkartılabilecek şekilde asılmasını sağlıyor. Ürün, mutfak ve banyo armatürlerine uyumluluğu ile de dekorasyonda kolaylık sağlıyor. Uygulandığı yüzeye hemen yapışan askı, iz bırakmadan çıkıyor...
  3. Takı Askıları

Takı Askıları

takı askısı taki askisi takı askıları askısı satın al askılığı satın al alıntı
  4. çok şeker takı askıları kutuları

çok şeker takı askıları kutuları

takı askısı takı askıları mücevher kutusu askısı kolye kolye askıları TAKILARIM HEP KAYBOLUR BENİM ÖZELLİKLEDE ÇOK BEĞENEREK ALDIĞIM KÜÇÜK KOLYELER KÜPELER :) Bİ DAHA BULAMAM TABİ RASTGELE KOYARSAN KAYBOLUR ÖYLE ... ANLAŞILAN BUNA Bİ ÇARE BULMAK LAZIM DEDİM VE TAKI ASKILARINI BULDUM GERCEKTEN ÇOK YARARLI BİR EŞYA OLDUĞUNU TAKILARINIZ KAYBOLMAYINCA ANLAYACAKSINNN.......
  5. Dekoratif Çerez Takımı Modelleri

Dekoratif Çerez Takımı Modelleri

Dekoratif olarak yapılan çiçekli böcekli, tamam tamam böcek yok :) Çiçek desenli nevia çerez takımını sizlere sunuyoruz arkadaşlarım dilerseniz bu ürünü satında alabilirsiniz. Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın.

Sayfayı Paylaş