gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekoratif tostumu yedim bekliyorum:)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Tost makinesi modelleri Desenli tost
    Tost deyince aklıma nedense tostumu yedim bekliyorum muhabbeti gelir. Sanırım medyada epey yer edinmişti o yüzden unutmuyorum bir türlü:) Evimizin dekorasyonu için çabaladık durduk sıra geldi yiyeceğimiz tosta. Tasarımcılar onuda düşünmüşler ve dekoratif tostlar için değişik tost makinesi icat etmişler. Ben o tostu yemeye kıyamam ya:) buyrun meleklerim karşınızda o tost makinesi.

Dekoratif tostumu yedim bekliyorum:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekliyorum

Bekliyorum

BEKLİYORUM saat gece yarısını geçti ve ben seni bekliyorum.sen bekledinmi birini hiç benim gibi gelmeyeceğini bile bile umutsuzca...kalkıp bir sigara daha yakıyorum bu saatlerde seninle içtiğimiz sigaraların anısına.beni sigaramı senmi öldüreceksin emin değilim ama sonum olduğunuzu bile bile ne senden nede sigaradan vazgeçebiliyorum.yaman çelişki değilmi....uzun olmaya...
  2. Yedi..

Yedi..

dünyada varsayılan 7 kapı bunlari biliyormuydunuz, sayilar, yedi, nefsin mertebeleri, bakmadan gecmeyin, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Hafta 7 gün, Gökkuşağı 7 renk, Dünyanın 7 Harikası kabul görmüş, Soyumuz 7 göbek, Dünyada varsayılır 7 kapı, Büyük Ayı 7 yıldız'lı, İnsan 7 çakralı, Nota sayısı 7, İslam dininine göre Kainat 7 safhada yaratıldı, Kabe'nin...
  3. Bekliyoruz

Bekliyoruz

biz soru sormuştuk
  4. bekliyorum

bekliyorum

3.9.2012 tarihinde ikinci asilamami oldum 1.10.2012 de kan tahlilimi bekliyorum duadan unutulmamak dilegiyle..

Sayfayı Paylaş