gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Deli bir sevdadayim...

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Deli bir sevdadayım yanıyorum Gururum yerlerde ağlıyorum
    Yangınım sönmedi fırtınam dinmedi
    Ağlamak hasreti dindirmedi
    Yangınım sönmedi fırtınam dinmedi
    Aglamak seni getirmedi
    İtiraf ediyorum seni senden istiyorum
    Alev alev duman duman icin icin yanıyorum
    Çaresizim zaman zaman gözlerini arıyorum

2. gönülHECESI

gönülHECESI Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Deli bir sevdadayim...
    ççokk guseller yaaa cok begendimm çaldımm :D

Deli bir sevdadayim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Delinin Seyir Defteri...

Bir Delinin Seyir Defteri...

bir delinin seyir defteri BAS EGMEZ DAGLAR VE BASI DAGLARA DEGMEZ KÜCÜK TEPELERE Yarim asirdir yarmadigi kanli topraklarda az dirsek yirtmadi yatagini bulan bu kizilirmak. Bir yol yürür, ama dogru, ama egri, yürür ya, yolundan geri dönmez ya, sen ona bak. Onurun en güzeldir o akis. Insan icin seyir ve bakis da böyle olmali. Ey önüme katip kovaladigim hafif kuru yongalar cöpler, arkamda...
  2. Benim Deli Sevdam...

Benim Deli Sevdam...

Nice güzellikler gördüm, hiç biri senin gibi değildi.. Nice a$klar gördüm, hiç biri sana olan sevdam kadar yüce değildi.. Nice dü$lere yolculuk yaptim ama hiç biri seninle olan sevda yolculuğum gibi değildi.. Sen; bakmaya doyamadiğım, içimi titreten sevgilim, Sen; yüreğime nakış nakış işlediğim deli sevdam, Sen; en büyük düşüm, vaz geçilmezim! Nice ateşler gördüm, hiç biri...
  3. Bir deli özlem bu...

Bir deli özlem bu...

Bir deli özlem bu.. Özlüyorum seni Yalansız bir özlem bu Dolansız saf bir özlem. Yeni doğan bir çoçuğun Minicik elleri gibi Yumuşak ve mazlum bir özlem bu... Gökyüzü kadar büyük Senin kadar yüce bir özlem bu... Hasretten ağlayanan sevdalıların Yıllarca kavuşamayanların İki gün bile dayanılamayan bir özlem bu... Ne yapacağini bilmeyen Telefonlar bekleyen Ağlayan isyan eden...
  4. Deli Sevdam

Deli Sevdam

Deli Sevdam sevdasına ölümüne sarıldığım yar sevgin içimde ayna gibi pırıl pırıl yüreğimdeki seni gördükce dostlarım mutluluğuma ne sevdalar ekerim kıymetlim oldukça sen hasretlerimde gözyaşlarıma yağmur olup damlarken senli pembe düşlerime karlar yağdırma bir ömür paylaştıkça sevdamızın tadını aldırma uzaklardan yan bakan gözlere... aşkımsın,sınırlarım yok sevgine...

Sayfayı Paylaş