gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

Delı bunlar ya

Konu, 'Komik Resimler' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

2. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ay bu resim facede dola$iyor, "beyaz atli prens" diye...

MAGENTA bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Herkesin zevki, fikri ayrı işte gerçi burda fotografçıyada laf sokmak lazım ama neyseee

4. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Heheh evet tam manyaklık bunların ki akıl sağlığım yerinde olduğu sürece kimse bana böyle bir poz verdiremez :D:D rezalet ve komik :D :D

Delı bunlar ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. harika bunlar ya

harika bunlar ya

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. delı ıste

delı ıste

Nasılsın bakalım bugün? -Çok iyi doktor - İyi olmana sevindim - Tabi canım, Napolyona kötü olmak yakışmaz zaten ......................... - Gel bakalım evladım - Fazla vaktim yok doktor - Aa neden, nereye gideceksin ki? - Morfeus çağırdı, Nebuccatnezzar a geri dönmem lazım - ??!! - Tank! bana en yakın çıkışı göster pıhh ....................... - Doktor bu elma sizin mi? - Hayır...
  3. Bunlar baska sözler ya

Bunlar baska sözler ya

başka sözler HiçKimse ßeni HayaTından Tamamen SiLemez...iziM KaLır Ya Yüreğinde Yada ßedeninde...Yüreğin YoKsa Rahat oL..iziM ßedeninde!!!.. Sen nefes aldigin surece,,, Ruhun bu dunyayi terk etmedigi muddetce Benim her aldigim soluk her yasadigim dakikada.. Her aklima geldigin anda,, HiC BiR ZaMaN uNuTMa Nefretim SaNa,,!! Belki uNuTMaZSiN aMa aLiSirSiN DiYoRLaR.. aLiSmaK UnUTMaKTaN...
  4. ya gerçekleşirse bunlar:)

ya gerçekleşirse bunlar:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş