gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

deli ediyolar insanı...:@

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

geçenlerde bi yazı okudum forumda dünde aklıma geldi sonrada cinlerim tepeme...yahu şu güney doğudakiler elektiriği ne kadar helal kullanıyor acaba??? biz buralarda hergün artan zamlarla boğuşurken onlar orda soba yakma tenezzülünde bile bulunmuyorlar..peki niye...??? niyesimi var adamların elektirik sayacı bile yok...devlet ordan para kazanmıyor bize sıra geldiğinde 5 gün geciksin faturan hoppp kesiyolar elektiği...adamlar ahırlarında bile ineklerine elektirikli soba kullanıyor.. şimdi gelelim deli olduğum yere...
    bu insanlar eşitlik istiyor demi sosyal anlamda(sanki ayrım varmış gibi)...hani eşitlik insanlara yakışır hareketler mi bunlar..siz orda rahat rahat kullanın elektiriği nasılsa biz sizin faturalarınızı ödüyoruz değil mi???

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Bence yerden göğe kadar haklısınız. Teraziye vurulduğunda batı tarafının ağırlığından bahsederler, e yol sizde okul sizde vs vs... Be hey kardeşim sorunu çıkartıpta bu ülkeye baş kaldıran insanlar sizlersiniz. Sen sadece şimdi elektriği düşünüyorsun. Aslında bu elektriğin bir milyon katı doğudaki savaş için kullanılıyor.
    " Türkiye'nin bütçesi yine açıt verdi " şeklindeki haberleri hep duyuyoruz. Zam diyoruz yapıyorlar ama emin olun arkadaşlarım, bu doğudaki olay çözülürse yani bu pkk olayı biterse ( sanmıyorum biteceğini ) Türkiye inanılmaz bir refah seviyesine ulaşacaktır.

Petrole, elektrik, su, bilimum insanların kullandığı sigara içki vs herşeye zamın tek açıklaması bu. Hükümetin politikalarındah haz etmediğim halde, şimdi diyorum adamlar ne yapsınlar, başa kim gelirse gelsin bu zamlar olmaz zorunda çünki ülkemizin güvenliği adına yapılan savaşta şehit olan binlerce gencimizin yanı sıra inanılmaz boyutlarda paralar aktarılıyor. Peki bu değirmenin suyu nereden geliyor. Hani sen elektrik dedin ya, daha o devenin kulağındaki pirenin kulağı :)

Bakalım görebilecekmiyiz refah dolu günleri merak ediyorum.

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Devletin ne zaman basi dara dusse,gerci hep dardaya neyse..iste zam ustune zam oluyor.Millet kombi bile yakmaktan korkuyor nerede isinacaklar ve daha neler yani..

deli ediyolar insanı...:@ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangisinden nefet ediyosunuz?

Hangisinden nefet ediyosunuz?

Bayanlar hangi ev işini yapmaktan nefret ediyorsunuz?:thanks:
  2. Deli

Deli

Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin...
  3. tavsiye ediyomusunuz?..

tavsiye ediyomusunuz?..

selam arkadaşlar; sizede danışmadan edemedim telimi değiştiricemde bu telefonu çok beğendim aranızda kullanan yada bu telefonun kalitesinden bahsedebilirsiniz..yardımcı olursanız çok mutlu olurum.... GENEL 2G Bant GSM 900 / 1800 / 1900 Duyurulma 2008, 1. Çeyrek Çıkış Tarihi Piyasada BOYUT Telefon Tipi Bar Tipi Ağırlık Belirtilmemiş Telefon Boyutu 95.9 x...
  4. delisin delisin delisin

delisin delisin delisin

sen delisin delisin
  5. Beni deli ediyosun

Beni deli ediyosun

huysuz, çekilmez, hiç bir şeyden mutlu olmayan, kızgın agresif adamın tekisin.. bir gün olsun duymak istediğimi söylemezsin, bir kere teşekkür ederim demezsin, yaptığım ve senin beğendiğin ne var desem ina bilmiyorum.. sürekli gerginsin, sürekli söylenip şikayet diyorsun.. ama beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum.. vazgeçemeyecek kadar çok sevdiğini de.. söylenirken bile.. hiç söylemesen de...

Sayfayı Paylaş